Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

8 nejkrásnějších rób z Karlových Varů! Kdo nejvíce zazářil?

Mezi hvězdami byly i Verešová s Krainovou.
+ Dalších 5 fotografií

49. Filmový festival v Karlových Varech je už (konečně) za námi a to znamená, že je čas na závěrečné zhodnocení všech celebrit a jejich (ne)povedených outfitů. O nejhorších šatech festivalu jsme už psali a teď je čas se podívat na opačnou stranu mince a tou jsou nejkrásnější šaty, které se v Karlových Varech objevily.

Nejkrásnější šaty na sobě měla „překvapivě“ Andrea Verešová (34), které udělujeme řád zlatých lodiček. Její červené šaty od Táni Kovaříkové byly doslova třešničkou na dortu. Taktéž velmi odvážné, krásně zdobené šaty od návrhářky Jany Pištějové. Jsme zvědaví, jestli se najde nějaká žena, která příští rok Andreu z pomyslného trůnu sesadí.

Do kategorie odvážných modelů se smí řadit i Simona Krainová (41) se žlutými šaty od Kateřiny Geislerové. Model je velice osvěžující. Kdyby nebylo nešťastného účesu, šaty ji mohly klidně omladit.

A jak dopadly ostatní?

Mohlo by vás zajímat

Další články