O zevšednění sexu se hovoří většinou s ohledem na mužskou sexuální apetenci a potřebu dobývat nová území.

Co však mnozí muži zdaleka netuší, je fakt, že i ženy mají své jasně stanovené nároky, a když nejsou naplněny, mají právo jít o dům nebo spíš o postel dál.

Tohle je 8 nejčastějších postelových chyb, kvůli kterým si muži šlapou po štěstí i po vztahu.

1) Rozhodně neplatí čím delší předehra, tím intenzivnější sexuální prožitek. Vnímejte svou partnerku, a pokud cítíte explozi vášně, nezdržujte ji sáhodlouhým mazlením a oňuňáváním.

2) Jestli jste kdysi v Bravíčku vyčetli, že čím delší sex, tím lepší, jste na omylu. Odpovídající je scéna z filmu Amélie z Montmartru, kdy hlavní hrdinka znuděně zírá do stropu, zatímco nad ní se kdosi zmítá v kopulačních pohybech.

3) Vášeň se opravdu neznásobí intenzitou. Drcení prsou a kousání do bradavek jsou spíš výzvou k tomu nakopnout vás mezi nohy než pustit vás mezi ty naše.

4) Přeslazené přezdívky našich intimních partií si strčte za klobouk. Nikdo nechce poslouchat pohádky o mušličce, jahůdce nebo jeskyňce a následně se uvolnit a být sexuální bohyní.

5) Tím, že s námi projedete Kámasútru od A do Z, ještě neznamená, že jste postelovým bohem. Ona taková intenzivní misionářská poloha vydá za většinu další akrobatické produkce.

6) Nebojte se říct nám, co se vám líbí. Ale když na nás budete hrát divadlo ve stylu „dělej, ty děvko“, asi si hodně rychle budete muset hledat náhradu.

7) Ženský orgasmus je skvělým benefitem každého sexu. Měli byste si ale uvědomit, že na něm rozhodně nestojí. Ženská sexualita se od té mužské liší právě v tomhle bodě. Sex, který nekončí orgasmem, může být mnohdy krásnější a intenzivnější než dlouhý a přetechnizovaný hon za jedinou slastnou křečí.

8) Zatímco „obhospodařit“ muže vyžaduje jistou zkušenost a manuální zručnost, na dvě ženy stejným přístupem nevyzrajete. To, že vaše bývalá vyžadovala plácání po zadku a olizování ušního boltce, ještě neznamená, že to bude zbožňovat i vaše současná. Odhalit všechna zákoutí ženského těla vyžaduje trpělivost a především zájem.