Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

8 nečekaných důvodů, proč muži milují ženská prsa!

Prsa? To je pro muže poklad!
Zdroj: facebook.com
Milé dámy, pokud si myslíte, že příroda byla k pánům mnohem štědřejší, když vymýšlela hračky na lidském těle, nejspíš si neuvědomujete, že s vaší výplní podprsenky je ta nejlepší zábava.

Nechápete, proč se všichni muži zaměřují na ženská prsa?

Ptáte se, proč vám je pořád hnětou, mačkají a cumlají? Proč z nich nemohou spustit oči a ženské dekolty jsou pro ně přitažlivější než uhrančivý pohled a smyslná ústa?

Jsou to od přírody hračičkové, a tak jejich pozornosti nemůže ujít ani fakt, že s ženskými balónky se dá vytvořit kopec zábavy.

Ideální ergonomický tvar padne do každé ruky a pružný materiál si zamilují i ti nejnáročnější.

Prsa všech velikostí jsou proto nejoblíbenějším objektem všech mužů již od narození, a to nejen z důvodu mateřského nebo sexuálního pudu, ale z čistě prozaického důvodu.

Kdejaká ženská „koza“ je lepší a zábavnější než nejlepší stavebnice Lego nebo slepovací letadýlka!

Nevěříte?

  1. Muž si může lehnout mezi prsa a má pocit, že našel dva kopce jménem Říp. Fascinovaně bude zírat na dva kopečky několik minut. Možná i hodin.
  2. Muž vezme olej a bude kozičky natírat. Několik minut bude pozorovat, zda kapky kloužou kolem bradavek, nebo se zachytávají.
  3. Muž bude zkoumat několik hodin vaši podprsenku, aby nebyla volná, aby nebyla těsná, aby prostě super držela. Muž je na podprsenky totiž odborníkem.
  4. Jednoho krásného dne muže napadne, zda by mezi vaše prsa mohl při fotbalovém utkání odložit mísu s chipsy.
  5. Muž si vezme mezi prsty vaše bradavky a pak je bude tahat a kroutit. Vyhraje si více než DJ na vesnické diskotéce.
  6. Muž vás donutí jít si zahrát basketbal. A pak bude sledovat, zda vás prsa fackují přes bradu, nebo je to ještě v normě.
  7. Muž vám nabídne společnou sprchu s tím, že vám umyje záda. Nakonec bude věřit, že záda jsou tam, kde máte bradavky, a bude je umývat několik hodin.
  8. Unavený chlap vás požádá, zda by si o vaše prsa mohl opřít tablet. Ještě totiž musí na druhý den připravit firemní prezentaci.

Související články

Další články