Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

8 fotografií toho, jak internetoví uživatelé parodují šaty herečky Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence a její model se stal předlohou pro její fanoušky, kteří
ho parodovali.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií

Herečka Jennifer Lawrence (25) září poslední roky v mnoha filmech, jako například Hunger Games nebo Terapie láskou, navíc za své výkony sbírá ty nejprestižnější filmové ceny. Loni to byl Oscar, před pár dny Zlatý Glóbus. A aby toho nebylo málo, Jennifer je navíc miláčkem internetových uživatelů, dívka, se kterou by každý chtěl chodit.

Je totiž nesmírně vtipná, pohotová a „obyčejná.“ Při každém předávání cen se čeká na její hlášky a chování, protože Jennifer je vždy zábavná. Navíc ráda škádlí ostatní a dělá si z nich legraci, skáče do záběrů a záměrně tak kazí jiným fotky a podobně.

Na letošní předávání Zlatých Glóbů přišla Jennifer ve zvláštním modelu bílých šatů, které jsou přepásané dvěma černými stuhami. Internetoví uživatelé se toho hned chytli a vytvořili nesčetně parodií na tento outfit. Moc dobře vědí, že Jennifer se jejich výtvorům od srdce zasměje.

Související články

Další články