Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

8 faktů, které jste nemohli tušit o seriálu Ulice: Vánoční díly jsou noční můrou!

+ Dalších 19 fotografií
Přestože Nova do svátečního televizního programu seriál Ulice nezařazuje, letos o štědrovečerní díl nekonečného seriálu diváci nepřijdou. Poslední letošní díl seriálu Ulice uvidíte v pátek 21. prosince a pokračování příběhu přinesou na televizní obrazovku až první týdny nového roku. Jak stráví Štědrý den slavné seriálové postavy, mělo opět zůstat tajemstvím, diváci si ale Vánoce v Ulici přáli vidět, a tak už po odvysílání posledního letošního dílu na internetu najdou speciál Vánoce v Ulici. Nyní se ale podívejme na 8 faktů, které jste o vánoční Ulici netušili.

1. Natáčení Štědrého dne v Ulici probíhalo ve třech dnech v druhé polovině října.

2. Natáčení dílu Štědrý den v Ulici celkem spolklo 30 hodin natáčení.

3. Pro tento díl tvůrci využili jiného způsobu snímání a před statickou kamerou upřednostnili pohyblivou. Jednotlivé záběry tak působí živěji.

4. Seriálový syn Miloše Knoblocha byl dodnes takovou “paní Colombovou”. Miloš o něm mluvil často a rád, divákovu oku ale zůstal skrytý. Teď poprvé uvidí kučeravého kluka, kterého ztvárnil pětiletý Lukášek Masár. Ten jako by svému seriálovému tatínkovi z oka vypadl.

5. Stejně tak současný Knoblochův byt ještě diváci neznají. Ke Knoblochům domů se tak podívají poprvé až nyní.

6. O umělý sníh v Ulici se stará firma specializující se na filmové efekty. Letos seriáloví tvůrci předpovídají na Štědrý den slabé sněžení, v minulosti se ale v Ulici zasněžovalo notně.

7. Natáčení Vánoc je noční můrou především pro rekvizitáře. V době příprav totiž obchody ještě vánočním zbožím rozhodně nevládnou. Živé vánoční stromky, výzdoba, balicí papíry, cukroví se železnou pravidelností do obchodů přichází až těsně po dotočení zimních dílů.

8. Vánočním rekordmanem v Ulici je jednoznačně Adrian Jastraban, který letos v Ulici natočil už čtrnácté Vánoce. Je tak jediným hercem v Ulici, jehož postava Bedřicha Lišky ani jednou nechyběla u vánočního stromku. Přestože v seriálu působí více postav od prvopočátku, jak tráví Vánoce ne vždy kamera zachytila.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy