Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

8 důvodů, proč se vykašlat na bohaté muže!

Jachtičky, šampíčka, pohodička… Za oponou je toho ale mnohem víc.
Zdroj: facebook
Příroda vám dala krásu do vínku a vy nesnesete představu, že byste si měla najít obyčejného kluka. Chcete přece někoho úspěšného a reprezentativního. Chcete dovolené a nákupy. Tak já vás zase vrátím na zem, jo? Nejde tu o kluky, kteří něco dokázali. Jde tu o ty, které prvoplánově vyhledáváte, aby vám zajistili hezký, bezstarostný život. Bezstarostný život totiž neexistuje.

1. Ti skutečně úspěšní muži hledají úspěšné ženy

Vaše představa je jasná. Vy, chudé děvče, dáte všechny své úspory na nehty a solárko a vydáte se HO ulovit. Bohatý muž si vás všimne. Pozve vás na večeři a začne románek. Skutečnost je později ale jiná. Úspěšný muž skutečně touží po stejně úspěšné ženě. Je tomu tak již od pradávna, pokud nemáte ambice na to, abyste pracovala na své kariéře, těžko si vás vezme někdo, kdo celý život dřel. Budete pro něj mimo postel zbytečná přítěž.

2. Nemyslete si, že budete dostávat jeden dárek za druhým

Moje kamarádka na jistý čas sbalila vcelku chtěného, majetného a známého muže. Splnil se jí sen. Tím druhým snem byl bílý Iphone. Tenkrát nadšeně přiskotačila s onou krabičkou, ze které vytáhla… Voňavku od Avonu! Ano! Prosím vás. Prostě nečekejte, že něco dostanete. Onen úspěšný muž se zanedlouho ožení s ještě úspěšnější ženou. Pochopitelně. A vy se můžete navonět, taky dobrý.

3. Bohatí mladí muži jsou rozcapení spratci

Vysníváte si každý večer mladého krásného prince v porsche? Pak se připravte na to, že se z vás stane submisivní doplněk. Jestli vás teda baví chodit se opalovat a cvičit, neprojevovat se a nemít vlastní koníčky, prosím. V tom případě jste totiž tupá kráva a můžete ten článek zase zavřít. Úspěšní muži jsou rozmazlení fakani. Pokud jsou tedy mladí a peníze nezískali skutečnou pílí a každodenním dříčem. Jako fakt.

4. U bohatých mužů je všechno problém

Když nemají wi-fi, je to konec světa. Když jste blbě naladěná, je to konec světa. Když zapomenou telefon, je to konec všech světů. Pokud ho moralizujete, poučujete ho nebo mu pomáháte, je to váš konec. Vaše boty v jeho autě jsou problém. Vaše kamarádky jsou problém a to, že jste mu nepomohla s kufry, je důkaz vaší tuposti.

5. Bohatí muži mají tajnosti

Neplánujte si, že si se svým milým každý večer sednete a popovídáte si o všem, co se vám ten den přihodilo. Smiřte se s faktem, že úspěšný muž si nemyslí, že byste pochopila jeho problémy. Pokud tedy nejste přinejmenším stejně úspěšná jako on.

6. Bohatí muži si na všechno stěžují. I na vás!

Když jim není něco po vůli, velmi rychle to poznáte. Není moc věcí, se kterými by skutečně úspěšní muži byli spokojení. Proto mají milenky, proto je to nikde moc nebaví, a proto nechtějí poslouchat vaše nářky. To, co jste řekla na večírku, nebylo zrovna vhodné ani zábavné a proč jste sakra dala do kuchyně tu vázičku od vaší matky?!

7. Bohatí muži se litují

Když jsou úspěšní muži ženatí, litují se, že nemají od manželky dostatečný obdiv. Proto si najdou mladou, hloupou dívku, která je dostatečně obdivuje a naslouchá jim. On vás ve skutečnosti nechce. Pouze potřebuje vaši náklonnost a pohodu, kterou mu u sebe v 1+kk nabízíte. Ráda se o něj staráte výměnou za večeři, protože vaše poslední zásoby v lednici došly. Tohle všechno se ale postupem času začíná zhoršovat. Chodí se k vám vyplakat, zafňukat si a zasouložit si. A vám nevadí, že ani ta soulož není nic moc.

8. Bohatí muži nemají ženy. Mají majetek

Pokud i přes to všechno toužíte po popíjení Cosmopolitanu a ústřicích, smiřte se s faktem, že velmi úspěšní muži mají city dost na vedlejší koleji. Nežárlí na vás z lásky. Žárlí, protože jste jeho. Protože jim přijde absurdní, že máte potřebu vést rozhovor s někým opačného pohlaví, když je tu on, absolutní nadsamec. A nemyslete si, že nemá spočítané, kolik za to vaše jídlo dal. Jste investice, kterou má velmi dobře spočítanou.

Proč si najít obyčejného kluka? Protože mu můžete pomoci se vypracovat. Protože můžete růst společně. Protože se budete smát, povídat si, dělat si radost vzájemně a hlavně! Nebudete za úplnou debilku.

Související články

Další články