Loupežná přepadení, brutální napadení, nelegální držení zbraní, terorismus a další „skvělé“ položky najdete v CV nové celebrity, zločince s modrýma očima, Jeremyho Meekse! V momentě, kdy se jeho fotografie objevily na internetu, se začaly dít opravdu zvláštní věci. Ženy po něm začaly doslova šílet! A my vám teď prozradíme proč.

1) Bad bad boy

Zlobiví kluci jsou totálním magnetem na ženy. I když si to racionálně nedokážeme jakkoliv vysvětlit, asi jsme tímhle způsobem naprogramované od přírody. A tenhle kluk vážně hodně zlobí.

2) Vzrušení a překvapení

S tímhle padouchem se stereotyp do života asi vkrádat nebude… Těžko říct, jestli si své první auto, dítě, dovolenou v Chorvatsku a následná pozitiva a sociální jistoty někdy zakresloval do grafu. My bychom hádali, že nejspíš ne…

3) Touha zachraňovat

Když žena pozná muže, který se ocitá na scestí, má v sobě jaksi přirozenou potřebu zachránit ho, vykoupat ho, převléknout do čisté košile, uvařit mu kuřecí polévku a zachumlat ho do peřin. Těžko říct, jestli by si ale zrovna Jeremy nechal vyprávět před spaním pohádku.

4) Na změnu není nikdy pozdě

Jedním z předpokladů, proč ženy fascinují zlí a zlobiví hošíci, je fakt, že mají pocit, že by je změnily. Většina Meeksových obdivovatelek má totiž pocit, že se chudinka sígr chová takhle hrozně jen proto, že se spolu ještě nepotkali.

5) Nespoutaný sex-appeal

V prázdném výrazu jeho světle modrých očí je něco zvířecího. Že by ženy slyšely na volání divočiny?

6) Táta

V momentě, kdy se ženy dozvěděly, že má zločinec Jeremy synka, jeho kredit v jejich očích ještě stoupl! Není nic sladšího, než když se grázl takového formátu s otcovskou láskou přitulí k synovi. Mateřský pud velí – „adoptuj je oba“!

7) Všichni jsou proti němu

Chudinka Meeks, celý svět se proti němu spikl. Určitě měl těžké dětství, smůlu na ženy i kamarády… A všechny jeho prohřešky proti zákonu jsou určitě dané jen shodou špatných náhod.

8) Zoro mstitel a Odpadlík

Široká ramena, jizvy, tetování… Má tohle ještě cenu komentovat?