Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

8 důvodů, proč mladé dívky milují staré muže. Kvůli vzhledu a sexu to rozhodně není!

Co na těch starých mužích mladé ženy vidí?
+ Dalších 5 fotografií
Trendem posledních pár let je mladá dívka ve vztahu se starým mužem. Ne starším, ale starým. Není výjimkou, že dvacetileté holčičky vesele randí s padesátníky. A některé se nebojí jít ještě dál. Co je na nich ale tak přitahuje? Tělo a stařecký zápach to rozhodně nebudou!

1. Problémy s otcem

Některé ženy a dívky měly problémy s otcem. Ať už je fyzicky či psychicky týral, nebo ho nikdy ani neměly šanci poznat. Ta díra v jejich životě je znát, a to je pak ten důvod, proč tíhnou ke starým mužům. Prostě jim chybí ten mužský element v podobě otce, a tak si to chtějí vynahradit. Je tohle ale ta správná cesta? S otcem máte přece jiný vztah než se svým partnerem.

2. Peníze

Většina starých mužů už je ve svém věku za vodou. Pracovali celý život, mají naspořeno, a tak nehrozí, že by čekali na kapesné od rodičů nebo žili od výplaty k výplatě. S penězi už dost často umí hospodařit, a tak se o ženu rádi postarají. Není výjimkou, že ženám zaplatí luxusní dovolené. Někteří mají dokonce svůj byznys, takže jsou lovnou zvěří pro zlatokopky. Když se ženě nechce makat, tak jí v tomto případě asi nic jiného nezbývá.

3. Zajištění

V dnešní době si platit sama garsonku je docela drahá záležitost. Tak proč se nenastěhovat ke starému muži, který už rozhodně v podnájmu nebydlí a rád vás ubytuje. Člověk pak nemusí řešit nájem a peníze, které si vydělá, má vlastně jako kapesné na kafíčka s kamarádkami. Pokud o tu práci přijdete, tak máte pořád kde bydlet. A to se vyplatí, co myslíte? Jenže vás muž neubytuje jen tak. Pěkně něco za něco.

4. Zkušenosti

Některé ženy milují zajíčky, jiné zase zkušené staré muže. A to je právě jedna z věcí, proč ženy tíhnou spíše k těm starým mužům. Mají hodně zkušeností jak životních, tak pracovních a v sexu také nejsou žádní začátečníci. Žena se tak od nich může hodně přiučit a rozhodně nezakrní.

5. Dědictví

Spousta žen má strach z budoucnosti a chtějí se co nejlépe zabezpečit. Jen málokterou napadne, že by se zabezpečila sama. A tak hledá cestu, jak to udělat. Když necháte, aby se do vás starý muž zamiloval, a pak zemře, máte vyhráno. Zdědíte pořádný balík a nemusíte nic dělat do konce svého života. Jenže je v tom háček. Musíte si předtím vyřešit předmanželskou smlouvu. Pak se může stát, že se starým mužem strávíte vaše nejlepší léta, budete se o něj starat až do smrti, a on všechny své peníze odkáže svým dětem.

6. Tolerují mladého milence

Některé ženy chtějí pevný vztah se zkušeným starým mužem, ale sex si raději dopřejí s mladým zajíčkem. Přece jen staří muži nemají tak pevné tělo a zrovna dvakrát nevoní. Starý muž se ale na rozdíl od zajíčka o ženu rád postará a už nevyžaduje tolik sexu. Většinou mu tedy ani nevadí, že má žena mladého milence. A to se přece vyplatí, ne? Být zajištěná a zároveň si užít jinde.

7. Netouží po dítěti

Některé ženy jsou kariéristky a po dítěti netouží. Zároveň by ale chtěly mít vztah a hodného muže, který se o ně postará. Staří muži už jsou většinou rozvedení a mají děti z předešlých vztahů a manželství. A tak pokud žena touží po vztahu a nechce se jí rodit, jsou tito muži tou správnou volbou. Rozhodně na ni tlačit s dětmi nebudou, protože ty jejich už jim bohatě stačí.

8. Žádné hádky

Staří muži už jsou vyrovnaní a necloumají jimi hormony. A tak spoustu věcí překousnou nebo vůbec neřeší. Zvládnou i mladé hysterky, rozmazlené či nevyspělé ženy. Hlavně jsou rádi, že mají po boku mladé maso, kterým se můžou chlubit na veřejnosti, a těší je, že o ně máte zájem. Takže to, že byste měli doma Itálii a pořád se dohadovali, určitě nehrozí.

Mohlo by vás zajímat

Další články