Stále jsme vás nepřesvědčili?

Tady máte alespoň 8 nejlákavějších věcí, pro které si život na koleji budete jednoduše užívat!

1) Hotel pro kamarády

Přijela k vám na návštěvu parta kamarádů a vy je nechcete nechat spát na ulici? Stačí jednoduchým trikem obelstít kolejbábu a hotel o velikosti 9 m2 je celé skupince k dispozici!

2) Nekonečná party

Měli jste někdy náladu dát si pořádně do nosu, ale jako na potvoru nebylo s kým? To se vám na koleji určitě nestane. Když nenajdete party kolegu vedle v pokoji, pak vám na hledání zbývá ještě celé patro. Pro jistotu je těch pater hned několik.

3) Nájemné

Není levnější způsob bydlení než právě na koleji. Největším bonusem jsou potom prázdniny, přes které na rozdíl od bytu nezaplatíte ani korunu! Přepočteno na piva, je to opravdu veliká úspora.

4) Jídlo

Když vás přestanou bavit studentské recepty, v areálu koleje bývá většinou i menza. Jednou za čas teplé jídlo neuškodí a ty ceny jsou více než příjemné.

5) Hospoda na dosah

Dvě, maximálně tři patra pod vámi se nachází kolejní hospůdka. Za studentské ceny zde můžete dodržovat pitný režim a zároveň nikoho nepohoršíte tím, že jste dorazili v teplácích a pantoflích.

6) Doprava

MHD přímo před budovou není pro bydlení na koleji žádným překvapením. Dostanete se snadno, kam chcete a hlavně kdy chcete.

7) Uklízečka

I když vás tato česky nemluvící paní vzbudí každé pondělí většinou už v 7 ráno, postupem času její přítomnost opravdu oceníte. Ten koš by se sám nevynesl a koupelna sama nevytřela.

8) Internet

Není rychlejšího internetu než toho na koleji. Třeba takový film máte stažený za několik málo sekund. Samozřejmě nejdříve koupený!