Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 českých celebrit a předsevzetí, která by si měly podle eXtra.cz dát do nového roku

Nežrat, nežrat a nežrat!

Protože je zdraví a psychická pohoda českých celebrit v našem nejlepším zájmu a chceme, aby pro ně rok 2014 byl sluníčkový a pohodový, a vůbec nestojíme o to, aby sekali jeden průser za druhým, protože my jsme seriózní médium a hlídací pes demokracie a slovo bulvár je sprosté, zde je několik rad, jaká by si čeští prominenti měli dát předsevzetí.

Kazma (28): Už nikdy se nemotat u postranního vchodu na večírky, kde se pohybují efkové až géčkové celebrity a blondýny, co si o sobě myslí, že jsou moderátorkami.

Iveta Bartošová (47): Nechlastat do doby, než nazpívá novou desku, nafotí promo se splasklým obličejem a splatí dluhy za barák.

Felix Slováček (70): Nemluvit. Už nikdy nemluvit nahlas a nejlépe ani nechodit do společnosti.

Ewa Farna (20): Nejíst guláš s patnácti. No dobře, jíst guláš s patnácti, ale ne ve dvě ráno. Tak jo, klidně ve dvě ráno, ale koupit si pro jistotu potah na trabanta, kdyby švy po stranách kostýmu ruply.

Jana Doleželová (32): Zeptat se příště miliardáře, co ho chce z čisté lásky sbalit, jestli už nemá náhodou několik žen.

Dara Rolins (41): Sehnat si Boratovy plavky a nechat se v nich nafotit, poté se nechat nafotit v bederní roušce z proužku látky o šířce pět centimetrů a jablka si strouhat výhradně na vlastním břiše.

Ornella Štiková (20): Radovat se z každého dalšího dne, kdy si ji lidi okolo nepletou s její matkou.

Pepa Kokta (56): Hlavně už nic dalšího nepos*at.

Související články

Další články