Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

8 celebrit, které díky sociálním sítím ušetřily statisíce za sebepropagaci

Tereza Kerndlová má na Facebooku spoustu sexy fotek.
+ Dalších 5 fotografií

Sociální sítě Facebook a Instagram si velmi rychle oblíbila i spousta celebrit.

Díky nim totiž udržují kontakt se svými fanoušky, kterým zase dělá dobře „mít v přátelích“ celebritu, jež jim při troše štěstí i odpoví na nějaký ten dotaz. Slavní si pomocí těchto aplikací navíc dělají skvělé selfpromo, za které by jinak agenturám zaplatili obrovské částky. Nechávají nahlédnout do svého soukromí, prezentují názory na různé situace a tím tak poskytují médiím kompletní servis, což jsou služby oboustranně výhodné.

Sociální sítě používá i spousta českých celebrit, ale těch, jež opravdu komunikují s fanoušky, není mnoho. Jestli chcete patřit do hokejové rodiny, určitě si na Facebooku přidejte do přátel Jaromíra Jágra, svůj život modelky a matky dvou dětí na této síti můžete sdílet se Simonou Krainovou (41), potěšit se pohledem na pokaždé perfektně vypadající Terezu Kerndlovou (27) a vy, co jste příznivci sítě Twitter, nezapomeňte sledovat účet Leoše Mareše, stejně jako jeho Instagram.

Mohlo by vás zajímat

Další články