Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

7 vět, podle kterých poznáte, že si váš partner užívá s jinou!

Muži je jedno, kdo pod ním leží. Hlavně, že to klouže.
Zdroj: Profimedia.cz
Nevěra je bohužel fenomén dnešní doby a je na čase s tím začít něco dělat. Mít milenku nebo milence je už tak normální jako dojít si ráno na záchod. Pokud máte na svého partnera podezření, ale nemáte žádný důkaz, těchhle 7 vět ho prozradí.

Jste si jistá, že vás partner podvádí, ale nemáte žádný hmatatelný důkaz? Máme pro vás 7 nejčastějších vět nevěrníků, které vám zaručí, že si to váš milý rozdává s někým jiným a někde jinde.

1. Mám teď hodně práce

Důvodem, proč teď netráví žádný čas doma a odchází pryč i v neobvyklých hodinách, je přece práce. Co taky jiného vymyslet. Opravdu věříte, že se najednou váš muž zdržuje do 10 do večera v práci, ale jeho kolegové o tom nic nevědí? Buďte si jistá, že vám kecá.

2. To byl omyl

Neustále mu zvoní telefon. On to buď nezvedá, a nebo pokud mu už přijde nápadné nezvednout popáté to stejné číslo, tak nám tvrdí, že je to omyl. Omyl to skutečně je, ale není trochu divné, že mu ten omyl volá několikrát za týden?

3. Promiň, na sex teď nemám náladu

Přes to, že vždy sex miloval a nevadilo mu souložit kdykoli a kdekoli, najednou je unavený, bez nálady a vy jste tak nechápavá a sobecká. Vážně si myslíte, že chlapi nepotřebují sex a vydrží bez něj v klidu několik týdnů? Navíc důvodem absence má být únava? Nebuďte blázen.

4. Tohle s tebou nehodlám řešit

Pokud na svého partnera uhodíte a chcete po něm odpověď na otázku, která se mu zrovna dvakrát nelíbí, odpoví vám, že o něčem tak trapném se nebude bavit. Jistě, proč by se taky bavil o svém vlastním selhání. Tahle věta vypadne z úst snad každému nevěrníkovi.

5. Musíš mi věřit

Když už dojde na slzy a nevěrník má své činy a zvláštní chování objasnit, začne vás přesvědčovat o tom, že mu musíte věřit. Proč byste ovšem měla věřit tomu, že je vše jen blbá náhoda a on chudinka je ve všem totálně nevinně!

6. Prsaté blondýny se mi nelíbí

Muži jsou tak jednoduší a hloupí, že se většinou prozradí sami. Myslí si, že pokud nám budou tvrdit, že se jim ta jejich prsatá kolegyně vůbec nelíbí, že tomu uvěříme a oni budou v bezpečí. Pokud vám začnou jeden typ žen nebo konkrétní ženu často vymlouvat a přesvědčovat vás o tom, že se jim nelíbí, zamyslete se proč asi…

7. Ten make-up na košili je od klientky

Dáváte věci do pračky a najednou máte v rukách jasný důkaz, make-up na košili. Když se ovšem zeptáte partnera, co tam ten make-up dělá, buďte si jistá, že vám odpoví, že je to strašná náhoda a že se o něj otřela kolegyně, klientka, prostě kdokoli. Vzpomeňte si, kolikrát jste se o někoho otřela vy, a odpověď je na světě.

Pokud potřebujete další rady ohledně odhalení nevěry, rozhodně si přečtete těchhle 5 věcí, které prozradí každého nevěrníka. Článek čtěte zde.

Související články

Další články