Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

7 věcí, které od života opravdu chtějí šťastně nezadané ženy!

„Přála bych si, aby mi dali všichni muži konečně pokoj!“
Myslíte si, že jsou to chudinky čekající na lásku? Jste na omylu!

Žen, které se rozhodly být dobrovolně singl, neustále přibývá.

I když tomu mnozí z nás stále nevěří, existují a jsou normální.

Ba co víc. Většinou jsou krásné, bohaté a šťastné.

A tohle je 7 věcí, o které doopravdy stojí.

1) Pochopení

Přejí si, aby jim dali všichni jejich příbuzní konečně pokoj s vtíravými dotazy typu, kdy už si konečně najdou ženicha, a rádoby dobře míněnými připomínkami, že takhle to dítě do třiceti nestihnou…

2) Sex

I když nechtějí žít s mužem v jedné domácnosti, neznamená to, že by si chtěly odpírat penis.

3) Přátele

Singl ženy nejsou emocionálně vyprahlé psychopatky, ale samostatně uvažující osobnosti, které ke svému životu potřebují stejné pochopení a sdílení jako kdokoliv jiný.

4) Dobrodružství

Jedním z důvodů, proč si dobrovolně odpírají rodinný život, je strach z nudy a stereotypu. Ženy, které žijí samy, chtějí od života jen to nejlepší. Každá výzva a nové vzplanutí jsou pro ně motivací!

5) Uznání

Pravdou je, že většina singl žen se realizuje v zaměstnání. Samozřejmě že nepotřebují, aby je každý na potkání plácal po rameni, ale na druhou stranu by za své snahy rády sklidily obdiv. Alespoň ten hraný.

6) Pravdu

Žena, která dobrovolně stojí na vlastních nohou, nechce, aby ji někdo mazal med kolem huby. Ustojí i sebepřísnější kritiku, která ji ve výsledku namotivuje.

7) Svobodu

I když ji to možná kolem padesátky začne mrzet, protože na rozdíl od svých vrstevnic nebude u kafe řešit děti a vnoučata, rozhodla se pro ni a je pro ni nade vše! Nekonečná možnost nadechnout se každý den z plných plic, nebýt na nikom závislá a nevytvářet umělou závislost na své osobě.

Mohlo by vás zajímat

Další články