Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

7 signálů, podle kterých poznáte, že je váš vztah u konce!

Zdroj: archiv
Zasekli jste se s partnerem na mrtvém bodě a je vám jasné, že dřív nebo později přijde konec? Jak poznáte, že přichází krach? Máme pro vás 7 signálů, které vám pomůžou ukončit trápení čekáním na zázrak.

Jste sice ve vztahu, ale víte, že v něm nechcete zůstat? Není načase se osvobodit a dát sbohem nudě a stereotypu? Proč setrvávat v něčem, co stejně nefunguje a co nemá budoucnost. Podle těchto 7 signálů poznáte, jestli jde jen o krizi, nebo je na čase se na vztah vykašlat.

1) Hádáte se víc, než si užíváte

Schválně se zamyslete a vzpomeňte si, kdy naposledy jste byla ve vztahu šťastná. Je to už dlouho? Tak na co čekáte. Myslíte si, že se něco změní jen tak samo od sebe Pokud z vás už láska vyprchala, nevrátí se a tím si můžete být jistá. Ztrácíte pouze čas.

2) Slovo budoucnost neexistuje

Mluvíte spolu o budoucnosti a máte vůbec nějaké společné plány? Shodujete se na tom, jak chcete žít za 5 let, nebo jsou vaše názory jako nebe a dudy? Pokud došlo k názorovému odcizení, bude nejlepší si vážně promluvit.

3) Pomluvíte ho, kdykoli je to možné

Kdykoli máte možnost postěžovat si, uděláte to. Buďte si jistá, že i váš partner si rád stěžuje, protože kde to nefunguje, tam to fungovat nezačne. Jedinou možností je si v klidu uvědomit, zda vám partnerství ještě něco přináší, a ukončit ten boj.

4) Nepřitahuje vás

Už se na něj dávno nedíváte jako na krásného chlapa, ale jako na člověka, který vám ničí život a vnáší do něj jen nervozitu a stres Každý dotyk vám je nepříjemný a polibek už neexistuje. Zeptejte se sama sebe, proč tedy toto trápení prodlužujete.

5) Sex je jen nutnou součástí

Sex potřebuje každý, a tak pokud nemáte milence, asi se svým partnerem spíte. Místo vášně jde ovšem pouze o vykonání potřeby, tím veškerá romantika končí. Pokud to u vás v posteli vypadá přesně takhle, nerozmýšlejte se a vztah ukončete.

6) Trávíte čas radši s kýmkoli jiným

Společné večeře, kina a výlety? Proč? Nevydržíte s ním v jedné místnosti, natož se jeho přítomností obklopovat ve svém vlastním volnu. Pokud můžete, trávíte čas s kamarádkami, rodinou, v práci. Kdekoli, jen ne doma a s ním

7) Žijete si každý svým životem

Svěřujete se mu s něčím a vyprávíte mu, co jste za svůj den zažila? Ne? Pak máte rozhodně spoustu tajemství, o kterých on neví. Váš večer vypadá tak, že on se kouká na televizi a vy si čtete. Nic vás už nespojuje a nic o sobě nevíte.

Související články

Další články