Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

7 nejžhavějších fotek mršky Dominiky Kadlčkové. Víte, co dnes tato kočička dělá?

Tělo má dokonalé a není divu, že ji živí.
+ Další 4 fotografie
Proslavila se jako anorektická studentka v seriálu Ulice. Pak více než prací na sebe upozorňovala skandálky a herectví šlo stranou. Jenže jednoho krásného dne se po Dominice Kadlčkové (25) slehla zem a nebylo po ní vidu ani slechu. Ale my jsme sexy brunetku vypátrali a zjistili, co vlastně momentálně dělá.

Sešli jsme se s Dominikou v jedné příjemné kavárně, kde se modelka nebála rozpovídat o svém soukromí. Přitom si ho bedlivě střeží, ale pro redakci eXtra.cz udělala výjimku. Čím se vlastně teď živí, když už dávno není na televizní obrazovce?

„Stále se věnuji modelingu. Ale nejsem tolik na očích asi jako jiné modelky, protože já v Čechách pracuji minimálně. Létám spíš po světě. Tam je tahle práce o něčem jiném. Jiný přístup a samozřejmě i platové podmínky, to se nedá srovnávat,“ začala s vyprávěním sympaťanda.

A proč vlastně opustila herectví? Vždyť jí role problémové Adriany musela vynášet taky pěkný balík, a hlavně to byl dlouhodobý příjem.

„Já jsem se k tomu ve čtrnácti dostala jako slepý k houslím. Nikdy jsem po herectví netoužila a ani jsem se nikdy být herečkou necítila. Když jsem se viděla v Ulici, tak jsem se musela pousmát, jak mi to nešlo, asi nejsem kamerový typ. A když se má postava vracela zpět do děje, tak mi ani znovu tu roli nenabídli a já toho nelituji,“ prozradila se smíchem Dominika.

Ta moc dobře ví, že se svým tělem se nejde živit donekonečna, tak jako jedna z mála našich modelek myslí i na zadní kolečka. Ale rozhodně se nevidí na moderátorském postu jako většina krásek.

„Nikdy jsem tyhle ambice neměla a mít nebudu. Studuji vysokou školu veřejné správy. Co nakonec dělat budu, ještě přesně nevím, ale určitě chci dodělat školu, to je pro mě priorita, ale já se o sebe nebojím. Jsem také šetrný člověk, takže mám i něco našetřeno,“ dodala krásná brunetka.

Stejně nám to nedalo a zeptali jsme se, kde se vidí třeba tak za pět let. Jestli už bude v „důchodu“ nebo jaké má představy.

„Doufám, že už budu mít rodinu. Strašně se těším na dítě. Chtěla jsem ho do dvaceti pěti, ale to se mi už nepovedlo, to je vlastně jediný cíl, který jsem nepokořila. Ale tak doufám, že v budoucnu už budu maminkou, tatínek už by byl,“ narážela na to, že tři roky žije s bývalým fotbalistou Jiřím Böhmem. Možná co nevidět se z krásného páru stane i rodinka.

Možná si někdo řekne, že tahle vychrtlá holka přece nemůže otěhotnět, ale třeba nám Dominika vyrazí zrak. Anorektičky rozhodně vypadají jinak, nezdravě, bez energie a chuti do budoucna. Ale to je modelka pravý opak. Při naší schůzce měla jiskru v oku, plánovala do budoucna, měla zdravou pleť a obrovské chutě na čokoládu.

Mohlo by vás zajímat

Další články