Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

7 nejvíce sexy partnerek tenistů: Které dívky jim doma zahřívají postel?

Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Ti tenisté se tedy mají! Svým sportem vydělávají miliony a ještě si doma můžou užívat s takovými kráskami. Pro vás jsme vybrali sedm nejkrásnějších partnerek tenistů, tak se pokochejte!

Hoši si umí vybrat. Modelky jim padají do klína a chtějí je ulovit. Tenisté sice musí cestovat prakticky celý rok, ale stejně mají krásné dámy, které jim to tolerují. Samozřejmě za odměnu se mají jako v pohádce a dostanou, na co si jen vzpomenou. Zde je sedmička nejkrásnějších partnerek zámožných sportovců.

1. Brooklyn Decker (29)

Bývalá světová jednička Andy Roddick už nyní na kurtech neválčí, a proto se může se svou kráskou mazlit klidně každý den. Tělíčko devětadvacetileté Brooklyn je opravdu luxusní, proto se není čemu divit, že se jím živí, je úspěšnou modelkou i herečkou. Američan moc dobře ví, jaký je to klenot, pojistil si ho tudíž tím, že si ji okroužkoval snubním prstenem.

2. Ester Berdych Sátorová (23)

Tady zafungovalo pravidlo, že čím slavnější a movitější sportovec, tím krásnější modelka. Tomáš si vybral dobře, protože Esterka má luxusní tělíčko a ostatní tenisté mu ji určitě musí závidět. Berďa se samozřejmě o svou krásku patřičně stará a velmi často nedokáže být přísný a pořídí jí nějaký ten dáreček, holt Ester (23) to s ním umí!

3. Kim Sears (28)

Murray byl skromnější a s modelkou doma lože nesdílí. Stačí mu totiž malířka, která ale pobrala také hodně krásy. Kim s Andym měli společně hodně krizí, jedna vznikla i proto, že si Skot raději užíval u playstationu než se svou kráskou. Vše ale společně překonali a nyní jsou manželé a mají i dcerku Sophii.

4. Stacey Gardner (35)

Američan Fish už má také po tenisové kariéře a může se tak soustředit na svou bohyni, která je také modelkou. Stacey by měla mít zbrojní průkaz na své vnady, protože kamkoliv přijde s výstřihem, tak muži padají v úžas.

5. Sara Foster (35)

Americká herečka je již šest let manželkou Tommyho Haase a i on se rozhodně nemá špatně. Sara je kráskou první třídy, a i když není modelkou, tak má postavičku jako lusk a kdejaká modelína jí může tiše závidět.

6. Jelena Djokovič (29)

Nejlepší tenista světa má doma taky prvotřídní krásku. Jelena má tvářičku jak panenka a o postavičku se taky stará. Ještě aby taky ne, když ji Novak domů každý měsíc nosí miliony a Srbka si tak může ukázat, na co chce, a to taky dostane.

7. Bec Hewitt (23)

Australský borec Lleyton Hewitt se může pochlubit krásnou manželkou, která ho během kariéry hodně podporovala. Blonďatá herečka byla vždy ozdobou ochozů a fanoušci po ní koukali více než na samotnou hru.

Související články

Další články