Léto je pravděpodobně nejkrásnějším obdobím v roce. Slunce, dovolená, zážitky… Jenže aby té radosti a barev duhy nebylo příliš, existují na světě děsivá stvoření, která nám naši idylku umí pěkně znepříjemnit. Tohle je 7 nejvýznamnějších z nich!

1) Děti

Lezoucí, ječící, spící… Pokud to zrovna nejsou ty vaše, nejradši byste je všechny zavřeli do odhlučněné bubliny a poslali po moři na cestu kolem světa. Zvlášť „příjemná“ je jejich nejvzteklejší varianta kolem 6. ráno hned ve vedlejším pokoji na hotelu během vytoužených dní vaší dovolené!

2) Smraďoši

Jsou všude kolem nás, ale v létě je jejich existence jaksi výraznější než v průběhu jiných ročních období. Nejenže existují lidé, kteří dosud neznají antiperspiranty. Dokonce existují i tací, kteří neví, k čemu slouží tekoucí voda a mýdlo!

3) Čumilové

Těchhle tichošlápků mají plné zuby především ženy a dívky, které se chtějí jen v klidu vyvalit u vody a nemají potřebu pořád si upravovat plavky, jestli jim náhodou někde něco nevyčuhuje. Čumilové čumí a čumí, až je z toho člověk v rozpacích a nejradši by ležel doma ve vaně.

4) Kolegové

Taky jste si všimli těch nenávistných pohledů všude kolem sebe, když jste v práci nahlašovali dovolenou? A pamatujete si, jaký pohled jste vyslali ke svému kolegovi, který si vzal volno minulý pátek?

5) Stopaři

Asi se málo dívají na filmy, ale pořád si nedají pokoj. Jakoby svět nebyl prošpikovaný skrz na skrz žlutými autobusovými linkami. Batikovaní lidé prostě pořád ještě razí heslo, že na fesťáček jedině stopem… A vy jim prostě pokaždé zastavíte a pak máte strach, že vás zezadu podříznou.

6) Abstinenti

Není nic horšího než dovolená ve společnosti zarytých abstinentů v období, kdy máte strašnou žízeň na pivo a chuť na vodku!

7) Akčňáci

Akčňáci jsou lidé, kterým se Facebook od rána do večera plní fotkami z nejrůznějších zemí a nejrůznějších aktivit, zatímco vy sedíte v kanclu bez klimatizace a dovolenou jste strávili na záchodě, protože jste u ohně snědli kus jetého špekáčku.