Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

7 nejhrozivějších zranění za rok 2015!

Nůžky v hlavě určitě nikdo z vás ještě neměl. Mladý Jonas z Mexika si s nimi užil svoje. Díky bohu přežil.
Zdroj: twitter
+ Další 3 fotografie
Nad těmito podivnými úrazy zůstává rozum stát. Je k nevíře, že s některými dokonce tito lidé v klidu žili nějakou dobu, jako by se nechumelilo. Ty nejhorší z nich vám představíme.

Život někdy přináší opravdu nečekané situace. Své by mohli vyprávět aktéři, kteří zažili opravdu kuriózní nehody a úrazy. Tomu, co se jim stalo, jen těžko uvěříte a přece je to pravda.

Muž s nůžkami v hlavě

Zcela v klidu si nakráčel dvaatřicetiletý zraněný muž Jonas Acevedo Monroy, kterému trčely z hlavy nůžky, do nemocnice s prosbou o pomoc. Jeho příběh začíná v baru ve městě Chihuahua v severozápadním Mexiku. Jeden žárlivec se muži rozhodl v baru pomstít za to, že je mezi všemi oblíbený a on ne. Útočník Jonase nejdřív napadal slovně, ten to ale ignoroval. To útočníka velmi rozzuřilo a rozhodl se zakročit rázněji. Po ruce neměl nic jiného než nůžky ve své bundě. Ty v okamžiku vytasil a zabodl je Jonasovi do lebky. Zaměstnanci baru si nejdřív mysleli, že je to nějaká sranda. Jonas se ale v momentě skácel k zemi. Jeho kamarád s ním spěchal do nemocnice.

Jonas svým zraněním vylekal recepční i ošetřující lékaře Ti dodnes nechápou, jak mohl takové zranění přežít. Měl obrovské štěstí.

Chlapec s nateklým penisem

Sedmnáctiletého mladíka trápil příliš nateklý penis. Rozhodl se vyhledat pomoc. Lékaři byli v šoku. Nic takového předtím neviděli. Penis chlapce byl nateklý jako grapefruit a měl tvar míče na americký fotbal. Kvůli této anomálii nemohl sportovat, nosit kalhoty nebo mít sex. Pravidelně jej také provázely nechtěné erekce. Život s tak velkým penisem byl peklo

Všechno tohle způsobily abnormálně velké krvinky, které ucpávaly cévy v penisu. Následkem byla jeho abnormální velikost a nekonečné erekce. Operací doktoři mladíkovi velmi ulevili. Konečně má po trápení.

Holčička s chomáčem vlasů v žaludku

Cumlání vlasů mělo pro pětiletou holčičku z Austrálie extrémní dohru. Dívenka od jisté doby nemohla pozřít ani sousto. Trpěla velkou bolestí, která se zhoršovala Holčička si taky postěžovala, že vůbec nemá chuť k jídlu a prakticky nejí. Lékaři si s ní nevěděli rady až do chvíle, kdy provedli rentgen.

Ten odhalil něco šokujícího! V jejím trávicím traktu byla zaseknutá obrovská koule z vlasů. Doktoři si lámali hlavu nad tím, jak se tam dostala. Holčička se potom přiznala, že si trhá vlásky a poté je strká do pusy. Již několikrát také vyzvracela chomáč vlasů. Doktoři měli jasno. Tvrdá bulka z vlasů musela pryč.

Dívence byla diagnostikována porucha, při které si lidé trhají vlasy a následně je jedí. Byla poslána na terapii, aby ji pomohli s tím přestat. Nyní už se zdá být v pořádku.

Zahradník, který měl v oku zabodnutý devíticentimetrový hřebík

Sedmadvacetiletý zahradník neměl problém navzdory zranění dál vykonávat všechny dosavadní funkce. Při potyčce s neznámým útočníkem skončil s hřebíkem v oku Až za osm týdnů po úrazu navštívil lékaře, kteří mu hřebík vyjmuli. Zákroku předcházela náročná příprava. Doktoři měli strach, aby muži nenávratně nepoškodili zrak. Byli připravení i na enormní krvácení. Jejich obavy se naštěstí nenaplnily. Všechno šlo podle plánu. Zraněný zahradník měl štěstí, že mu hřebík neprorazil oční bulvu. Po pěti dnech hospitalizace byl muž propuštěn domů.

Muž, kterého kousl had do penisu během močení

Šestačtyřicetiletý muž z Indie močil v poli, když v tom ho nečekaně kousl had přímo do penisu. Až za tři hodiny po incidentu vyhledal lékařskou pomoc. Muž byl navzdory jedu v těle stabilizován. Jeho penis však natekl do enormních rozměrů a byl pokrytý puchýři Pacient identifikoval hada jako toho nejjedovatějšího v zemi. Přesto útok přežil. Lékaři mu podali protijed. Jeho penis splasknul po třech dnech od hospitalizace. Za dva týdny po úrazu byl muž vyléčený.

Žena z Česka s nejužší vaginou, kterou lékaři roztáhli za pomoci prasečího střívka

Mladá žena měla obrovské trápení kvůli své vagině Byla příliš úzká na to, aby si mohla dopřát sex. Její život bylo jedno velké neštěstí. Lékaři jí nabídli zákrok, který její vaginu zvětší. Ten žena nadšeně přijala. Do té doby, než se s jejím případem setkali, neměli sebemenší tušení, jestli to funguje. Nakonec to riskli. Žena trpěla sklerodermií. Tato porucha způsobuje, že není pohlavní orgán zcela utvořen k průniku penisu. Rozhodli se proto pro rekonstrukci.

Pacientka je nyní velmi šťastná. Může si bez problému dopřát sexuální styk a hlavně bezbolestně.

Novopečená maminka se zapomenutým telefonem v břiše

Nad tímto případem kroutili všichni nevěřícně hlavou. Přesto se to doopravdy stalo. Těhotná žena ležela na sále a byla připravená porodit císařským řezem. Všechno proběhlo hladce až do chvíle, než pár dnů po porodu doma ucítila podivné vibrace v břiše. Nakonec ji začalo břicho zvonit.

Novopečená šťastná maminka Hanan Mahmoud Abdul Karim byla zcela omráčena! Jeden z doktorů v jejím břiše během císařského řezu zapomněl mobilní telefon! Trpěla nesnesitelnou bolestí, než byli doktoři schopni předmět vytáhnout. Za tuto fatální chybu se jí nemocnice omluvila.

Související články

Další články