Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

7 nejčastějších snů, které děsí úplně každého. Zdají se i vám? A víte, co znamenají?

Zdroj: facebook.com
Psycholog Ian Wallace interpretoval v průběhu své třicetileté kariéry přes 150 000 snů. Nyní dal za pomoci The Independent dohromady seznam těch nejčastějších a zároveň vysvětlil jejich význam i potenciální dopad na lidské životy. Poznáváte se v některém z následujících?

Padání

Je tohle ten vůbec nejděsivější? Hodnocení necháme na vás, ale padání z vysoké výšky má údajně být minimálně jednou z vůbec nejčastějších nočních můr. Potkala i vás? Pak vězte, že důvod pro její existenci je dle Iana Wallace poměrně prostý. Výskyt padání ve snech má souvislost s tím, že daná osoba až příliš "visí" na konkrétní situaci. Zkrátka odmítá opustit kontrolu. Pokud tak učiní, mělo by se padání vytratit.

Když nemůžete najít záchod

Tenhle sen může končit dobře i špatně a v překladu znamená pořád to samé. Že v každodenním životě nedokážete vyjádřit vlastní potřeby. Dle Iana Wallace existuje jednoduchá cesta ven. Starejte se sami o sebe tak, jak se staráte o druhé!

Létání

Kdo by tohle nechtěl umět, že? Jenže pokud se vám o tom zdá, není to jen touha po nadpřirozených schopnostech. Létání má jiný, skrytý význam. Symbolizuje to svobodu a osamostatnění. Většinou se vám o něm bude zdát poté, co učiníte nějaké velké životní rozhodnutí nebo když zvládnete nějakou obzvláště těžkou situaci.

Být naprosto nepřipravený na test

Standardní sen pro většinu studentů a žáků? Důvod pro existenci téhle hororové situace je ten, že se až příliš kriticky analyzujete. Nevíte jednu odpověď z deseti a připadáte si k ničemu? Neměli byste. Ian Wallace radí, abyste spíše oslavovali to, co víte A noční můra zmizí.

Nahota na veřejnosti

Stalo se vám to někdy? Probuzení z tohohle snu je opravdovým vysvobozením. Jenže co to vlastně znamená? Ian Wallace vysvětluje noční můru tím, že se daný člověk cítí velmi zranitelný. Radí proto, abyste se otevřeli ostatním, kteří následně ocení vaše pravé já.

Když vás někdo pronásleduje

Ať už se to děje v lese, nebo v opuštěné budově, honění znamená pozitivní situaci jen velmi výjimečně V tomhle případě značí to, že se podvědomě snažíte vyhnout řešení určitého problému, neboť zkrátka nevíte jak. Ian Wallace ale upozorňuje, že se jedná o skvělou možnost, jak proměnit krizi v situaci, která povede k naplnění vašich osobních ambicí.

Nalezení nepoužité místnosti

Alespoň jeden pozitivní sen na závěr. Pokud během spánku pořád vcházíte do prázdného ateliéru, kuchyně nebo třeba knihovny, tak tam rozhodně zajděte i v reálném životě. Dle expertů to totiž značí, že ve vás dříme skrytý talent!

Související články

Další články