Seznam se týká pouze míst ve Francii. A těch cílů je rovnou sedm. Vytipovali je na základě elektronické komunikace radikálů. Zpravodajci se zaměřili především na internetové účty a diskuzní fóra lidí podezřelých z extremismu.

Radikálové se podle rozvědky chystají vystřílet budovu Evropského parlamentu ve Štrasburku. Střílet by se mělo i na letišti v Toulouse, kde by zároveň mohlo dojít i k sebevražedným útokům. Sebevražedný atentátník se chystá i do moderního umění v Lille.

Teroristé by se mohli pokusit i o zopakování útoků z 11. září. V dokumentu se píše o leteckém útoku na výškové budovy v pařížské obchodní čtvrti La Défense. V ohrožení je i přístav Marseille a poslední dva možné cíle představují rafinerie v oblasti Lyonu a visutý most Le Pont de Saint-Nazaire v severozápadní Francii.

Tyto cíle se podle rozvědky jeví jako pravděpodobné. Nemají ale informace, že by se měly tyto útoky stát v nejbližší době. Podle francouzského ministra obrany prý dokument slouží jen ke cvičení zpravodajců, zdroj zevnitř ministerstva ale mluví o skutečné analýze vojenské rozvědky, která měla za cíl vytipovat budoucí cíle radikálů.