Madeline Stuart (19) z Brisbane z Austrálie vždy toužila být modelkou. Nikdy k tomu ale neměla patřičné míry. Špatně se stravovala a žila nezdravě. Rozhodla se, že je čas na změnu a že si splní svůj sen. A povedlo se!

Její matka Rosanne jí pomohla zhubnout. Podporovala ji, aby jedla zdravěji a více se hýbala. Madeline chodila plavat a tancovala, hrála kriket, basketbal a zkusila si i roli roztleskávačky. Program měla opravdu nabitý a také za to stojí výsledek všeho snažení.

„Kdyby jen obyčejný člověk uviděl krásu Maddy, kterou ukrývá uvnitř. Jak moc milující a starostlivá je. Pokud by jen podle toho lidé posuzovali, kdo je jak krásný, byli by na světě jen modelové s Downovým syndromem, to jsou totiž uvnitř nádherné bytosti. Byla by to krása,“ vysvětluje její matka.

Už je to rok, co se Madeline rozhodla změnit svůj život. A nafotila tyto sexy fotografie. Říká, že chce změnit způsob myšlení lidí, kterým přemýšlejí o kráse.

„Mnoho lidí si neuvědomuje svoji předpojatost k lidem, kteří mají Downův syndrom. Neznamená to totiž, že by ti lidé byli oškliví. Spousta lidí nechápe, že dívka, která má Downův syndrom, může být modelkou. Musíte se prostě na tu krásu dívat z jiného úhlu,“ říká její matka.

Maddy je teď moc šťastná, že si mohla splnit svůj sen. Velmi ji to naplnilo, a tak má zase větší chuť do života. Rozhodně to nejsou její poslední fotky, ale podle ní vše teprve začíná. Jak se vám líbí sexy fotky Madeline? Podívejte se do galerie.