Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč nikdy neopustit Facebook. Tohle si musíte přečíst dřív, než si zrušíte účet!

Nerušte si Facebook. Ještě ne.

Napadlo vás už několikrát, že si definitivně zrušíte Facebook? Nedělejte to, tady je sedm důvodů proč si svůj účet na sociální síti nechat.

1. Narozeniny

Přiznejte si, kdo z nás si má pamatovat všechna ta data narození kámošů? Facebook vás vždycky upozorní, kdo z vašich přátel zrovna slaví, takže se vám nemůže stát, že byste na někoho zapomněli.

2. Party

Na Facebooku vždycky najdete pozvánky na party, na kterých nesmíte chybět. Na co si je někam zapisovat. Prostě se jen „čeknete“ na svůj profil a vidíte.

3. Šmírování

Není to fajn mrknout občas na profil bývalce (bývalému), prostě těm, co už zrovna nemáte v přátelích, ale oni si vás nezablokovali a svůj profil mají přístupný všem? Dělají to všichni a kdo říká, že ne… však to znáte. Ještěže občasné drby o tom, že existuje appka, která vám umožní zjistit, kdo se na váš profil dívá, je jedna velká lež!

4. Dlouhosáhlé litanie

Na Twitteru můžete napsat jen 140 znaků, ale na Facebooku si můžete vylít své srdce v mnohem delší zprávě. Druhá věc je, koho to bude zajímat.

5. Přihlašování

Na spoustu webových stránek a dalších aplikací máte možnost přihlásit se pomocí Facebooku. Proč se tedy znovu registrovat, zdlouhavě vyplňovat svoje údaje, když to jde tak snadno.

6. Fotky

Existuje ideálnější místo, kam nasdílet všechny fotky a ještě se s nimi pochlubit?

7. Farmaření

Vás sice obtěžují nekonečné pozvánky, abyste s někým hráli FarmVille, ale na světě fakt existují lidi, kteří téhle hře propadli. Někteří hráči dokonce hru brali natolik vážně, že za virtuální předměty utratili tisíce dolarů, omezili veškerý normální život a starali se jen o svou farmu. Tuhle hru si prostě jinde než na Facebooku nezahrajete.

Související články

Další články