Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč není v žádném případě nutné odklízet hovínka po psech!

+ Další 2 fotografie
Zatímco vás místní samospráva buzeruje, že máte uklízet psí hovínka, ve skutečnosti to vůbec nedává smysl! Tady je nekompromisní výčet důvodů.

1. Psi jsou zlo a to se musí dostat mezi lidi

Celý svět krom Evropy a Severní Ameriky psy normálně jí, jen u nás je bereme za členy rodiny. Kdyby bylo po ulicích více hovínek, lidé by psy tak nežrali, nebo možná víc žrali.

2. Bordel je stejně

Ulice jsou špinavé a navíc, má se o ně starat město. Je to sice váš čokl, ale hovínko už je bordel města, tak proč se obtěžovat.

3. Je to nechutné

Sahat na hovínko je i přes papír nebo igelit prostě nechutné. A ještě ho někam přenášet, no fuj!

4. Pes se o váš exkrement nepostará

Viděli jste vašeho psa, kterému dáváte teplo a žrádlo, zatímco celý svět žere jeho, aby uklidil vaše hovínko, které nedej bože musíte vytvořit někde v terénu? Ani náhodou!

5. Co je vám do toho?

Podíváte-li se na to selským pohledem, tak je vám do psího hovínka vašeho miláčka, víte co? Je vám do něj h*vno.

6. Stačí se rozhlédnout a můžete to mít na salámu

Když se vám nechce uklízet hovínko, stačí se podívat, zda nejste monitorováni kamerou městské policie či zda se její příslušníci nenacházejí někde v dohledu, a pokud je vzduch čistý, nic, krom pocitu viny, hihi, vám za váš přestupek nehrozí.

7. Bylo to na eXtra!

K neuklízení hovínek po vašem psovi vás opravňuje tento text na eXtra, protože co je na eXtra, to je v české společnosti něco jako zákon. Protože eXtra je zákon. Je víc než Charlie Hebdo. Nejlepší psí recept, ale co, kašleme na to, nejlepší recept na přípravu lidského masa najdete zde!

Znáte někoho, kdo uklízí psí hovínka? Víte na něj něco nepěkného? Napište nám na redakce@extra.cz, zjednáme pořádek!

Mohlo by vás zajímat

Další články