Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

7 druhů nejběžnějších ženských opilostí. Dámy, ve které se poznáváte vy?

Dámy, poznaly jste se?
Zdroj: profimedia.cz

Kolikrát se opiješ, tolikrát jsi člověkem.

A čím častěji se opíjíme, tím důvěrněji poznáváme svou odvrácenou stranu.

Možná si myslíte, že jste se jen tak trošku pinkla a byla s vámi ohromná zábava, ale vaše morální kocovina na druhý den má zcela jiný názor.

Tohle je 7 nejběžnějších druhů ženských „opiček“.

1) Sexy šelmička

Máte dojem, že jste krasavice a inteligentní k tomu. Fakt, že jste středem pozornosti jen proto, že svou rozmazanou rtěnkou připomínáte jokera, vám prakticky nedochází. Vy si připadáte naprosto neodolatelná.

2) Ubulínek

Jste úplně naměkko a ani nevíte proč. Slzičky se vám derou do očí tak nějak samy. Ať už dojetím, nebo smutkem. Okolí vás ale rádo utěší…

3) Spasitelka

Chcete měnit svět a pomáhat lidem. S dvojkou v žíle si připadáte jako superhrdinka, supermáma a supermilenka zároveň. Taky bojujete za práva zvířat a klidně v tomhle stavu nadepíšete i petici na podporu bezdomovců.

4) Psycholožka

Umíte vyřešit problémy všech okolo sebe. O všechny se zajímáte a máte snadná řešení na všechny eskapády lidí ve svém okolí.

5) Osobnost

Na všechno máte vyhraněný názor a jdete proti proudu. Takhle se pozná silná osobnost. A hlavně notně posilněná, to dá rozum.

6) Hmatalka

Jste tak haptická, že musíte hladit, osahávat a makat na všechno kolem sebe. Někomu je to příjemné, jiní vás za to nenávidí.

7) Narušitelka

Když si trochu líznete alkoholu, máte tendence narušovat lidem kolem sebe jejich osobní prostor. Vstupujete bez vyzvání do bubliny i těm, kterým takzvaně nevoníte.

Související články

Další články