Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

7 celebrit, které pečou ty nejlepší koláče! Kdo ze slavných nemá ani na antiperspirant?

Tohle by vyděsilo každého…
Zdroj: facebook.com, profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Nezadržitelně se blíží léto, a to pro všechny, kteří chtě nechtě musí jezdit hromadnou dopravou, znamená jediné. Odpolední cesta z práce a školy se mění v dovednostní disciplínu, ve které se snažíte netrefit ani jednu z příručních pekáren na koláče, kterou zdá se disponuje v této zemi úplně každý. Člověk by si myslel, že alespoň ti slavní a bohatí si antiperspirant koupí. Jenže ne... A všichni zarytí vyznavači přírodna tak mají oporu i mezi nimi.

Stačí se podívat na Cameron Diaz (42), která s radostí všude rozhlašuje, že deodorant nepoužila už přes dvacet let. Dle ní stačí jen holení podpaží a časté sprchy. Neradi zklameme všechny její fanoušky, ale nemá pravdu. Jak její rady „fungují“ v praxi, to si můžete prohlédnout v galerii.

Mezi slavnými ale není zdaleka sama a hygienu nemá evidentně ráda ani Kate Hudson (36) nebo Mlékárna Kunín českého šoubyznysu Heidi Janků (52).

A netýká se to samozřejmě jen žen. Muži se obecně potí daleko více než ženy, takže nemohou v tomto smutném výčtu chybět.

Je ale překvapivé, že se mezi jmény, jako je Robert Rosenberg (24,5 cm) či Pavel Liška (43 let), objeví i Cristiano Ronaldo (30 IQ).

Portugalský fotbalista je totiž známý tím, že je dokonalým vzhledem naprosto posedlý. Jeho tělo prý na sobě nesmí mít jediný chloupek a před každým zápasem se sám na sebe dívá dlouhé minuty do zrcadla. To ho prý nejvíce nabudí.

I přesto se ani jemu nevyhnul takový zbytečný trapas…

Související články

Další články