Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 typů mužů, kterým by se měla vyhnout obloukem každá žena, pokud si chce udržet zdraví a rozum!

Samolibého blbečka pošlete domů dřív, než u vás v koupelně roztahá
všechny svoje krémy!
Zdroj: archiv
Nechceme být samy a rády bychom usínaly v mužském objetí. Existují však případy, kdy je lepší vyměnit muže za plyšového medvěda.

Milé dámy, než mít doma některý z těchto případů, raději si hledejte novou spolubydlící!

1) Mamánek

Vlastně si nejste jistá, jestli vedle vás usíná muž, nebo dítě. Chlap, který je pod dohledem své matky, jezdí k ní na oběd a nechává si od ní mluvit do oblečení, by vás stál spoustu zbytečné energie a času. Nechte ho mamince na hrbu. To už byste raději měla za soka jeho milenku než matku.

2) Žárlivec

Jestli na začátku vyžaduje víc vaší pozornosti, prsí se pokaždé, když se k vám na baru přimotá jiný muž, a hledí si, aby vás měl po svém boku, je to v pořádku. Jakmile vás ale začne vyslýchat a ptát se na každou smsku, něco není v pořádku. A bude hůř!

3) Držgrešle

Pokud za vás nezaplatí ani lístky do kina nebo pivo, pravděpodobně na vás bude chtít ušetřit i v jiných oblastech. Nepotřebujete být zlatokopka, abyste měla jisté nároky. Alespoň v rámci etikety!

4) Depresista

Věčně se tváří jako hromádka neštěstí, všechno je špatně a vy jste jediná, kdo by ho z toho mohl dostat? Omyl. Člověk se ze sraček nevykope, pokud sám nezatne zuby. V tom mu nepomůže ani ta nejsilnější jeřábnice.

5) Vyděrač

Pokud na vás váš potenciální milý vyzkoušel už nějakou podobnou taktiku, že když ho opustíte, nemá jeho život smysl, utečte hodně daleko! Nejen že si nic neudělá (na to se má moc rád), ale také z vás přestane vysávat vaši životní energii.

6) Energetický upír

Tihle chlápci si příliš nezadají s vyděrači. S tím rozdílem, že z vás energii čerpají mnohem chytřeji a vám to dojde až ve chvíli, kdy se vám bude špatně usínat, budete unavená a nepříjemná bez zjevné příčiny. Poslouchejte svůj šestý smysl. Ten je nejchytřejší!

Související články

Další články