Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

6 poloh spánku, které o nás prozradí téměř vše!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
O povaze člověka se dozvíme celkem vše. Můžeme si ho otipovat díky jeho zvykům, způsobu chování nebo třeba podle jeho astrálního znamení. Víte ale, že můžeme odhalit povahu člověka podle jeho oblíbené polohy při spánku? Zde je 6 nejoblíbenějších poloh spánku. Budete koukat, co se o sobě dozvíte.

Jste klidný, výbušný, společenský? To vše na vás práskne poloha, ve které spíte. Není teda zrovna dobrý nápad tahat si do postele každého, protože o sobě můžete prozradit víc, než byste si mohli přát. Portál pronaladu.cz rozlišil jednotlivé spací polohy a vy si teď můžete zkontrolovat, jestli na vás charakteristiky jednotlivých poloh sedí. Zde je 6 nejoblíbeněj­ších.

1. Na boku s mírně pokrčenýma nohama

Lidé milující spánek na boku jsou velmi klidné povahy, a co řeknou, to platí. Vše, co tito lidé dělají, patří k promyšleným krokům, a tak je velmi obtížné takové osoby znejistit a zneklidnit. Jde o životní optimisty a kamarády do nepohody.

2. Poloha embrio

Jelikož se ve spánku přirozeně choulíte do klubíčka, dáváte tím najevo, že potřebujete soucit, porozumění a ochranu. Nepatříte tedy mezi nejprůbojnější lidi. Patříte mezi osoby s uměleckým cítěním, které se rády schovávají ve vlastním světě a ten okolní moc nevnímají.

3. Na břiše, s rozhozenýma rukama a nohama

Potřebujete hodně prostoru a patříte mezi pravé vůdce. Nemáte rádi, když vás někdo svazuje nebo vám něco určuje. Patříte k lidem, kteří jsou impulzivní, a nemáte problém poradit si s každou životní situací. Nejvíc spokojení jste, pokud si můžete vše naplánovat a obstarat sami. Jste klasická hlava rodiny, která určuje směr.

4. Na zádech

Patříte k lidem, kteří jsou rádi středem pozornosti a umí si život opravdu užít. Jste nabití pozitivní energií, kterou dokážete rozdávat dál. Co se týká vaší pracovní nátury, rozhodně jste vytrvalý, houževnatý a rozhodně patříte k inteligentním jedincům. Patříte mezi upřímné jedince, a tak vám nedělá problém říkat lidem pravdu přímo do očí.

5. Na zádech s rukama podél těla

Patříte k extrémně cílevědomým lidem, což vás šlechtí. Někdy jste na sebe i okolí přehnaně přísní a nároční. Snažte se trošku uvolnit a při své cestě za vysněnými cíli nezapomeňte i na krásy života a pozitivní přístup. Stanete se tak mnohem oblíbenější.

6. Na břiše s jednou nohou pokrčenou

Tak vy jste skutečně komplikovaní. Jste jako chameleoni. Vaše nálady i postoje se mění z hodiny na hodinu, a tak se nadá dopředu určit, co od vás čekat. Velmi těžko se rozhodujete o všem v osobním životě i práci a potřebujete stabilitu a klid.

Tak co jste se o sobě dozvěděli? Dejte nám do komentářů vědět, jestli na vás tato kritéria sedí!

Související články

Další články