Jste klidný, výbušný, společenský? To vše na vás práskne poloha, ve které spíte. Není teda zrovna dobrý nápad tahat si do postele každého, protože o sobě můžete prozradit víc, než byste si mohli přát. Portál pronaladu.cz rozlišil jednotlivé spací polohy a vy si teď můžete zkontrolovat, jestli na vás charakteristiky jednotlivých poloh sedí. Zde je 6 nejoblíbeněj­ších.

1. Na boku s mírně pokrčenýma nohama

Lidé milující spánek na boku jsou velmi klidné povahy, a co řeknou, to platí. Vše, co tito lidé dělají, patří k promyšleným krokům, a tak je velmi obtížné takové osoby znejistit a zneklidnit. Jde o životní optimisty a kamarády do nepohody.

2. Poloha embrio

Jelikož se ve spánku přirozeně choulíte do klubíčka, dáváte tím najevo, že potřebujete soucit, porozumění a ochranu. Nepatříte tedy mezi nejprůbojnější lidi. Patříte mezi osoby s uměleckým cítěním, které se rády schovávají ve vlastním světě a ten okolní moc nevnímají.

3. Na břiše, s rozhozenýma rukama a nohama

Potřebujete hodně prostoru a patříte mezi pravé vůdce. Nemáte rádi, když vás někdo svazuje nebo vám něco určuje. Patříte k lidem, kteří jsou impulzivní, a nemáte problém poradit si s každou životní situací. Nejvíc spokojení jste, pokud si můžete vše naplánovat a obstarat sami. Jste klasická hlava rodiny, která určuje směr.

4. Na zádech

Patříte k lidem, kteří jsou rádi středem pozornosti a umí si život opravdu užít. Jste nabití pozitivní energií, kterou dokážete rozdávat dál. Co se týká vaší pracovní nátury, rozhodně jste vytrvalý, houževnatý a rozhodně patříte k inteligentním jedincům. Patříte mezi upřímné jedince, a tak vám nedělá problém říkat lidem pravdu přímo do očí.

5. Na zádech s rukama podél těla

Patříte k extrémně cílevědomým lidem, což vás šlechtí. Někdy jste na sebe i okolí přehnaně přísní a nároční. Snažte se trošku uvolnit a při své cestě za vysněnými cíli nezapomeňte i na krásy života a pozitivní přístup. Stanete se tak mnohem oblíbenější.

6. Na břiše s jednou nohou pokrčenou

Tak vy jste skutečně komplikovaní. Jste jako chameleoni. Vaše nálady i postoje se mění z hodiny na hodinu, a tak se nadá dopředu určit, co od vás čekat. Velmi těžko se rozhodujete o všem v osobním životě i práci a potřebujete stabilitu a klid.

Tak co jste se o sobě dozvěděli? Dejte nám do komentářů vědět, jestli na vás tato kritéria sedí!