Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

6 neprůstřelných důvodů, proč byste měli začít studovat vysokou školu jedině v Praze!

Praha je město pro život i pro studium!
V Praze je blaze. Jaké jiné město vás dokáže nalákat na takové množství zábavy? A to hlavně při studiu!

Pouze v Praze máme fungl novou a stále neotevřenou Blanku, které se jen čas od času vymění kabely, taxíky, ve kterých do poslední chvíle nevíte, kolik zaplatíte, nebo supr čupr červenou kartičku, kvůli které pravidelně schytáte pokuty v metru.

Praha je prostě ráj nejen pro její občany, ale hlavně pro studenty vysokých škol.

Proč? Tady máte 6 důvodů!

1. Kam do Prahy na výšku? Kamkoliv. Když vám nevyjde státní, určitě vyjde některá soukromá. Možností je tu opravdu hafo, takže se tu snadno upíchne i váš prima spolužák ze základky, který třikrát propadl.

2. Za 3 roky bakalářem? Nenechte se vysmát! Když už jednou studujete, není kam spěchat. Prodlužujte, prodlužujte, dokud je to vůbec možné, do důchodu daleko. Pražské nabídky práce počkají a není jich vůbec málo. Supermarket, kde se dá doplňovat zboží do regálů, najdete na každém rohu!

3. Myslíte si, že jste na vysokou školu v Praze hloupí? Nevadí! Stačí mít movitější rodiče, kteří vám zaplatí studium na té soukromé, „kvalitnější“.

4. V Praze si přijdou na své i Brňáci. I když je doma pravděpodobně odsoudí za vlastizradu, v Praze jim odpustí i jízdu „šalinou“.

5. ČVUT zní trochu líp než VUT, nemyslíte?! Ale samozřejmě je to věc názoru.

6. Po vystudování pražské vysoké školy se o vás zaměstnavatelé budou stoprocentně přetahovat. Když tedy nějakým nedopatřením nevychodíte nějakou továrnu na nezaměstnanost, jako je například obor „knihovník“.

Mohlo by vás zajímat

Další články