Mateřství je tou nejúžasnější věcí na světě. Není možné porodit dítě a nezměnit se, to je jasné. Ale některé rodičky by se nad sebou měly opravdu zamyslet.

Minulý týden jsme si něco řekli k šíleným biomatkám, které vyvalují svá prsa na kojení v restauracích a situacích, kdy se to opravdu nehodí, protože ony jsou matky a kdo je víc.

Tentokrát tady máme další šílenou matku, která je opakem bio. Svého sedmitýdenního syna proměňuje v naprostou zrůdičku pomocí make-upu a šílených paruk. Budiž nám útěchou, že se tak děje pouze pomocí aplikace.

Ale přesto, je to kluk a tohle si určitě nezaslouží. I když, ani kdyby se jednalo o dceru, není takové chování normální. Chápeme, že na mateřské může být nuda, i když většinou maminky nevědí kam dřív skočit, navíc pokud se jedná o jejich první miminko.

Zabíjet volný čas mezi tím, co dítě spí, tím, že si ho vyfotíte, nahrajete do počítače jeho fotku a než se probudí, vytvoříte z něj zrůdičku, která děsí svět, není úplně ten nejlepší způsob. A nahrát fotku následně na sociální síť už je naprostá zvrhlost.

Co třeba radši dítě vzít a jít s ním na procházku? Nebo jsme zaujatí a jde jen o neškodnou legraci v online aplikaci, která nikomu neubližuje?