Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

6 nejvíc sexy fotek mladé zpěvačky Hanny Pekhart. Tohle tělíčko vás pořádně rozparádí

Ví, že je zatraceně sexy.
Zdroj: Petr Zapletal
+ Další 2 fotografie
Je mladá, talentovaná a ještě se může chlubit dokonalou postavou. Co si víc může tato nadějná zpěvačka Hanna Pekhart ještě víc přát. Dokonce aby své fanoušky vyrajcovala ještě víc, nafotila zatraceně žhavé fotky, které nenechají muže jen tak chladnými.

Mladá interpretka, která nyní připravuje své debutové album, je čerstvým přírůstkem na české hudební scéně. Její hudba je mladistvá a moderní, inspirovaná současnými hudebními trendy popmusic.

Hanna Pekhart se dostala do popředí díky spolupráci se Sámerem Issou. Otextovala a podílela se na jeho připravovaném albu a společně nazpívali několik duetů. V dubnu tohoto roku reprezentovala Českou republiku na mezinárodním pěveckém festivalu „Baltic Superstar“ v Petrohradě, kde obsadila čtvrté místo, a byla nominována i na cenu „Anděl naděje“ za projekt roku se svou úspěšnou skladbou „It's Your Time“.

Koncem roku 2016 plánuje Hanna vydání svého alba a čeká ji koncertování na české scéně i několik zahraničních projektů a festivalů.

Ale dost o její práci. Teď si prohlédněte její úchvatné tělíčko, které vás nenechá jen tak spát. Její křivky by jí holky mohly závidět…

Související články

Další články