Silikonová ňadra se stala naprosto normálním společenským jevem. Ženy si chtějí vyléčit své komplexy z toho, že mají lentilky pod kobercem, a šly pod kudlu, aby si přišly víc sexy. Každá ale neměla tu smůlu a nenarodila se s plochým hrudníkem.

Máme mezi sebou slavné dámy, které se mohou pochlubit přírodními prsy, kterými se pyšně chlubí v hlubokých výstřizích a muži si musí stírat sliny. A ostatní ženy jim závidí, že jim bylo královsky dopřáno. My vám přinášíme 6 největších dekoltů. Připravte se, že si při tom pohledu opět zaslintáte.

1. Miluše Bittnerová (38) Přezdívá se jí česká Marilyn Monroe a není se čemu divit. Herečka je taky krev a mlíko a na hrudi se jí dmou pořádná kůzlátka. Za ty se Miluška nestydí a ukazuje je, kde může. Sama ví, že i když si nevezme výstřih, tak stejně jí všichni budou koukat na prsa, protože tyhle pětky jen tak neschová.

2. Iva Kubelková (38) O Iviných ňadrech by se mohly psát romány. Své příznivce si našla i za hranicemi Česka, ale mohl je laskat i náš hokejový bůh Jarda Jágr. Jenže modelčino poprsí bylo v minulosti ještě bujnější, ale ona sama s ním nebyla spokojená, tak si ho nechala zmenšit, aby jím tolik neprovokovala. A hlavně Ivu dost bolela záda. Přeci jen nosit takové melouny s takovou štíhlou postavičkou, tomu se říká pořádné fitko.

3. Gabriela Franková (22) Česká Miss podle některých zdrojů získala korunku krásy především kvůli svým „čtyřkám“, které se vyjímaly vedle ostatních finalistek. Sama Gábina se tomu směje, ale když se podíváme na její hruď, tak by se nebylo čemu divit, protože mezi modelkami se tak velká přírodní prsa nevidí. Jen je teď ale nemá kdo laskat, studentka práv je momentálně sama.

4. Lucie Králová (34) Miss ČR se z modelingu stáhla a věnuje se jen manželu Jiřímu Šlégrovi, se kterým bydlí v Teplicích. Ale občas zajde do společnosti a stojí to za to. Její dekolt by snad viděl i slepec, ten nezasmaskuje žádným vytahaným svetrem a ona je na něj náležitě pyšná. Přece jen na něj sbalila už spoustu boháčů.

5. Marta Jandová (41) Zpěvačka nikdy nebyla vychrtlina, tudíž žádná plochodráždnice. Ale tohle poprsí se jen tak nevidí, ono snad roste ještě každým dnem. Teď jsou to pětky až šestky a na její malé postavě opravdu vyčnívají. Na ně nalákala spoustu fanoušků SuperStar, když v soutěži porotcovala.

6. Charlotte Štiková (19) Nejmladší z rodiny Štiků si na svém nabušeném výstřihu postavila „kariéru“. Jenže bohužel její vnady nejsou až tak moc sexy, když se podíváte na celé její tělo, které přetéká špeky. Teď se tedy pokouší zhubnout, ale prý se jí to moc nedaří, prsa také stále zůstávají. Na ta jediná se dá vlastně občas koukat.

Stačí doufat, že známé prsatice nepůjdou pod kudlu a nepřipraví svým fanouškům nepříjemné překvapení. Přece jen je to krásný pohled do plného dekoltu než na „hladký“ hrudníček připomínající malé děvčátko. Jen se pokochejte těmi obřími vnadami v naší fotogalerii, hned se všem horňákům zlepší den.