Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

6 nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí muži ve vztahu k ženám

Seznámili jsme se v atletickém oddíle…

Soužití ženy a muže je někdy těžší než symbióza hada a morčete. Přesto je evidentní, že přes všechna úskalí na tom ještě nejsme tak úplně nejhůř. A abychom se v těch mezilidských vztazích měli ještě o trochu lépe, nenápadně vám podsouváme seznam nejčastějších chyb, kterých se muži dopouštějí ve vztazích.

1) Přestáváte o sebe dbát

Místo navoněného vysportovaného kluka, který nás kdysi vášnivě líbal pod jabloní, máme vedle sebe po letech rozkydlou zarostlou bábovku s holým pupkem a rozepnutým poklopcem.

2) Zapomínáte

Kromě toho, že si nepamatujete, kdy máme narozeniny, svátek nebo od kolika začíná kino, zapomínáte i na svoji mužskou roli. A to je neodpustitelné.

3) Ztrácíte motivaci

Není nic horšího než muž bez cíle. Když se váš svět začne točit kolem piva a fotbalu v televizi, rázem ztrácíme pocit, že byste nás ochránili před lidožravým tygrem i chlípným sousedem.

4) Lichotíte nám jen do té doby, než nás máte doma

Víte o tom, že trávíme dlouhé hodiny u kadeřníka, na kosmetice a utrácíme neskutečné sumy za oblečení jen (tedy skoro jen) kvůli vám?! Tak byste nám občas mohli udělat službičku a vyšvihnout nám pochvalu, jak nám to sluší, vypadáme mladě a jestli jsme náhodou zase trochu nezhubly!

5) Chytáte druhou mízu

Syndrom zavírajících se dveří neodvrátíte. Plusy a mínusy byste si ale měli spočítat dřív, než se budou zavírat dveře za někým, kdo vás miloval 20 let.

6) Přestává s vámi být legrace

Když nemáte svůj den, umíte být pěkní morousové. Ale když už svůj den nemáte 5 let, není s vámi o co stát. Jen si představte, kdybyste nás měli doma v pětiletém premenstruačním syndromu!

Mohlo by vás zajímat

Další články