Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

6 nejbláznivějších úletů Michaela Jacksona (†50): Připomeňte si, jak málem zabil svého syna a další bizarnosti

Michael a jeho asi nejkontroverznější kousek.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Se smrtí populární ikony Michaela Jacksona (†50) se spousta fanoušků stále nevyrovnala. Média neustále řeší příčinu jeho úmrtí, kolem kterého se vyrojují stále nějaké nové legendy. Jasné je, že Jacksonovi se podařilo dobýt celý svět, přestože některé momenty v jeho životě byly pro veřejnost příliš šokující.

Připomeňte si ty nejzásadnější.

  1. Jackson prohlašoval, že má za sebou jen dvě chirurgické operace, ale každému bylo jasné, že zákroků podstoupil mnohem víc. Když se na veřejnost dostala fotografie s jeho upraveným nosem, tvrdil Michael, že si ho zlomil při tanci. Všem bylo ale jasné, že jde jen o výmluvu.
  2. Michael měl rád zvířátka. Hodně zvířátek. Populární se stal šimpanz jménem Bubbles, který se stal jeho největším kamarádem. Opičák prý Jacksona doprovázel na jeho turné a nechyběl na obědě s japonským starostou.
  3. Michael chtěl být nesmrtelný, což už, jak víme, se mu nepodařilo. Ještě za svého života ale věřil, že když bude trávit čas v kyslíkové komoře, dožije se 150 let. Komoru podle všeho také užíval na léčení popálenin, které si přivodil při natáčení jednoho reklamního spotu.
  4. Kdo ve škole dokázal napodobit na konci 80. let měsíční chůzi, byl považován za stejně velkého krále jako Michael. Zpěvák si své unikátní boty, které při tomto pohybu používal, nechal patentovat.
  5. Asi nejvíc nenáviděný se Jackson stal v době, kdy v Berlíně v pátém patře hotelového pokoje vylezl na balkón, aby svým fanouškům ukázal syna Prince Michaela II. Dítě viselo přes zábradlí a stačilo málo a mohlo dojít k děsivé tragédii.
  6. Jackson se chtěl na veřejnosti maskovat, ale čím víc se o to snažil, tím víc si ho samozřejmě všichni všimli. Třeba když si vyrazil do města s chirurgickou rouškou na obličeji a oblečený v podivném pyžamu. Navíc mu společnost dělal jeho asistent, který nad ním držel otevřený deštník.

Související články

Další články