Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

6 nálad, které muži na ženách nesnášejí

Vaše nálady mohou dát partnerovi pořádně zabrat.

Často se vám mění nálada? Muži některé vaše stavy nesnášejí, a pokud se sebou něco rychle neuděláte, je dost možné, že si najdou někoho, kdo je vyrovnanější.

Na tohle si dejte pozor!

1. Hysterická

S hysterickou ženou se žije extrémně těžce. Nedokáže své emoce ovládat a je schopna udělat svému partnerovi na veřejnosti takovou scénu, že by se za ni nemuseli stydět ani herci Národního divadla. Mezi nejhorší projevy hysterie patří žárlivost, náhlé proměny nálad, citové vydírání a snaha upozornit na sebe za každou cenu. Postižená žena by měla vyhledat odbornou pomoc, protože jinak její život budou provázet samé komplikace nejen v osobním životě.

2. Podrážděná citlivka

Jsou chvíle, které žena příliš neovlivní, a tou je třeba období před menstruací, kdy se v jejím těle bouří hormony a výkyvy nálad jsou mnohem častější. Premenstruační syndrom rozhodně není výmluvou, aby váš partner musel odnášet všechny problémy. Mnohem lepší je mu říct, že se necítíte dobře, a než tohle období přejde, věnovat se relaxaci. Pomůže poslech oblíbené hudby, knížka nebo i sport.

3. Věčně ubrečená

Máte stále potřebu brečet, rozhodí vás každá maličkost? Muži ženské slzy v lásce příliš nemají, protože si s vámi nevědí rady. Když vás něco trápí, svěřte se s tím svému partnerovi, rozhodně ale nedělejte scény, neřvěte na celé kolo a pláčem nevydírejte. Můžete zavolat svojí kamarádce a svěřit se jí, proč vám je do breku. To nejhorší z vás bude venku a vy i partner pak budete klidnější.

4. Neuvěřitelně náladová

Ráno vstáváte s úsměvem a těšíte se na nový den a v poledne jste unavená a otrávená a večer už zase máte chuť svého partnera objímat. Pokud se vám nálady střídají jak na horské dráze, jste pro svého partnera nečitelná a nevyzpytatelná. I tento problém řešte s odborníkem, protože pokud s tím nic neuděláte, hrozí vám, že o svého milého přijdete.

5. Panovačná

Všechno dokážete zařídit, máte vždy poslední slovo a nakonec si vše uděláte po svém? Tohle vám bude trpět možná submisivní muž, ale rozhodně ne ten, který má zdravé sebevědomí. Zbrzděte a uvědomte si, že je tady i on, a ať si myslíte cokoliv, muž potřebuje cítit, že on je autorita.

6. Extrémně protivná

Jste hned po ránu protivná a táhne se to s vámi celý den? Tohle nebude nikoho dlouho bavit. Partner potřebuje vidět i úsměv na vaší tváři a ne jen věčně skleslé koutky. Většina žen je podle odborníků protivná, protože se stresujte z toho, co všechno musí za den stihnout. Lepší bude, když si věci jednoduše naplánujete. Bude se vám lépe usínat a ocení to i vaše polovička.

Související články

Další články