Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 mylných důvodů, kvůli kterým chce žít každá holka s fotbalistou!

Stále si myslíte, že je život s fotbalistou lehký?
Zdroj: profimedia
Bůh ví, proč si chce každá žena nabrnknout fotbalistu, a to přinejmenším z první ligy. Žít totiž s takto vysportovaným chlapcem je v očích žen naprostou slastí. Tak se zase vraťme do reality a otevřeme oči. Žít s fotbalistou rozhodně není žádnou slastí.

Možná to některé z nás nepřiznají, ale stát po boku úspěšného muže je zkrátka pro každou ženou slastí. Pokud by se udělovaly ceny v kategorii nejchtěnější muži světa, byli by fotbalisté rozhodně na prvním místě a na místech dalších ostatní sportovci. Ty, které mají to štěstí/smůlu, že takového muže doma mají, by s ostatními hned měnily. Tohle jsou klamné důvody toho, proč po fotbalistech toužíme.

1. Myslí si, že mají prachy

Jo, holky, není tomu vždy tak. Navíc v České republice je jen málo klubů, které posílají výplaty pravidelně a na termín. Opravdu zajímaví jsou jen fotbalisti z první ligy, všichni ostatní jsou na tom s financi na štíru.

2. Spoléhá na luxusní dovolené

Omyl, dámy, když už je na takovou dovolenou dostatek peněz, není čas. Fotbalisti mají jen pár volných týdnů, protože jinak mají sezonu nebo jsou v přípravě, takže si nemyslete, že odjedete k moři, kdykoli se vám zachce.

3. Mylně si myslí, že bude věrný

Tohle jste si snad nemohla ani myslet. Vzhledem k tomu, že si ženy myslí, jaká je to výhra, nadbíhají fotbalistům a ti se neudrží. Počítejte tedy, že každé zápisné a každou rozlučku vás podvede a ještě se bude tvářit, jako že je to naprosto legální.

4. Spoléhá na společenský status

Myslíte si, jak lehký život bude s příjmením slavného muže. No co se týká fotbalistů, měla byste vědět, že doba jejich slávy je jen omezená, takže z vás princezna do konce života rozhodně nebude.

5. Doufá, že našla smysl svého života

Důležité je vědět, že s příchodem fotbalisty odchází váš život. Už budou na prvním místě jen jeho zájmy, jeho potřeby a jeho fotbal. Všeho, co jste milovala a čemu jste věnovala čas, se budete muset vzdát, není to bizar?

6. Fotbalisti jsou přece krásní

Další omyl. Ne všichni fotbalisti rozhodně krásní jsou! Takových těch modýlků je jen setina, ostatní jsou naprosto tuctoví chlapíci, takže se uklidněte a pochopte, že fotbalisti rozhodně krásní nejsou.

Související články

Další články