Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

6 krásek, které se nebály rozbít manželství na kusy: Byla v tom láska, prachy, nebo vypočítavost?

Dámy, které se toho nebojí.
Zdroj: archiv
+ Dalších 36 fotografií
Byla za tím láska, touha, ale i kalkul. Známé celebrity mají na kontech škraloupy v podobě rozvrácených manželství. Pojďme se podívat na to, kterých šest hvězd klidně odvedlo chlapy od rodiny!

je jako torpédo. Jaký cíl si vybere, ten neomylně zasáhne. Za oběť jí padl i miliardář Daniel Farnbauer, v té době ženatý. Manželka Lucie i dvě děti však měly smůlu. Předseda představenstva a jediný akcionář FIP Group, který ovládá mimo jiné třeba Slovanský dům, od nich kvůli Partyšové odešel. Vztah ale krachl. Ostatně to samé udělala s Josefem Koktou, kterého odtáhla od manželky Aleny a dvou dětí.

je také zajímavou kapitolkou. Povedlo se jí něco, o čem jiné rozvracečky manželství nemají ani páru. Z chomoutu „vyvázala“ manžela své sestry Moniky. Nicméně podnikatel Karel Kuba si nemohl pomoci. Evě postelí prošlo tolik frajerů, že se to snad ani spočítat nedá. Jen namátkou manažer Pavel Pásek, režisér Adrian Stojkov, kterého přebrala primácké kolegyni Zuzaně Brzákové, fotbalista Václav Kadlec, podnikatel Antonín Charouz, hokejista Jiří Hora a mnoho dalších. Teď to Eva táhne s Ivanem Hečkem, který také před ní měl jinou.

v roce 2002 odvedla kolegyni Daně Batulkové manžela Davida Prachaře a dodnes si nemohou přijít na jméno. Dokonce ani veřejnost Lindě tak úplně neodpustila. Je zvláštní, že co jiným projde, Linda si prožila peklo a i dnes si na ni někteří ukazují jako na tu, která si nebrala servítky. Dokonce i herec Jakub Prachař (34), kterému bylo v době rozpadu manželství jeho rodičů už osmnáct, to dodnes úplně nepřekousl.

si s Tomášem Řepkou (44) sice malovala pohádku, ta však velmi rychle skončila. Bývalého fotbalistu odvedla od manželky a dětí. Na druhou stranu, o Řepkovi se povídá, že pro ránu nejde nikdy příliš daleko.

byla vždycky šikovná holka. V dobách své největší slávy lovila boháče jako na běžícím páse. Její největší rybou byl nejbohatší moderátor u nás Leoš Mareš (42). Byla dokonce tak dobrá, že ho odvedla od rodiny. Jeho manželka Monika na tom však nikdy škodná nebyla. I když si dnes oba žijí vlastním životem, Leoš svoji rodinku nikdy na holičkách nenechal. Natož bez peněz.

Ornella tehdy Štiková byla naprosto neznámá dívka, která se příležitostně živila modelingem a žila se svými tehdy poměrně bohatými rodiči v jednom domě. Jenomže už tehdy laškovala s několika bohatými a vlivnými muži, mezi kterými nechyběl třeba Tomio Okamura (45), ale nakonec skončila v náručí milionáře Josefa Kokty (61). Mělo to ovšem jeden háček. Kokta byl v té době ženatý s Gábinou Partyšovou a mají spolu syna.

To Ornelle nezabránilo v tom, aby šla s románkem na veřejnost, a navíc po čase přišla s tím, že je těhotná. Pak už to šlo všechno ráz na ráz. Gábina musela vyklidit se sklopenýma ušima pole a Ornella tak dosáhla svého. Možná nevíte, že Kokta jeden čas chodil za mámou Evy Perkausové. Potvrdil to několikrát Ladislav Perkaus. To se zase ale vracíme k Perkausové. To je takový ten malý český mrouskací rybníček.

Související články

Další články