Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

6 hodně divných rad ze sexuální příručky pro vdané ženy

Milé dámy, víte, jak na šťastné manželství?
Zdroj: archiv
Ruth Smythers vešla do dějin jako autorka velice vyhledávané sexuální příručky, která měla všem vdaným ženám usnadnit jejich život po svatbě.

Kniha Sexuální tipy pro manželky se na sklonku 19. století stala jednou z nejvyhledáva­nějších publikací.

My pro vás máme 6 rad z této knihy, které jsou opravdu „k nezaplacení“.

Troufáme si odhadnout, že žena, která by se jimi řídila, by moc štěstí v manželství neudělala.

1. Muži jsou od přírody zvrhlíci, a když jim dáte sebemenší šanci, budou chtít i něco mnohem horšího, než je běžný sexuální styk – různé polohy na různých místech a nutit vás, abyste je uspokojovala ústy. Totéž budou chtít dělat vám.

2. Muži po sexuálním aktu rádi odpočívají. To jim nesmíte dovolit, jinak budou chtít hned zas! Jakmile manžel dokončí akt, je dobré ho ihned zahrnout různými drobnými úkoly, které mu zabrání milostný akt opakovat.

3. Sobecký manžel nemyslí na nic jiného, než jak svou ženu dostat do postele. Proto mu to dopřávejte zřídka a s nechutí. Jinak se vaše manželství změní v sexuální orgie!

4. Po 10 letech manželství už většina žen dosáhne svého jediného cíle: mít děti. Je to dobrý důvod, jak sexuální styky zrušit úplně.

5. Hádky a výčitky patří mezi vysoce efektivní metody, jak zabránit manželovi začít akt. Je dobré s nimi začít večer přibližně hodinu předtím, než si jdete lehnout.

6. Chytrá manželka drží četnost sexuálních styků na co nejnižší úrovni a ke stejnému přístupu vychovává i své děti. Manželovi po svatbě dovolí nejvýš dva rychlé sexuální styky týdně a postupem času se snaží tento počet snížit. Nejlepší výmluvy: nemoc, ospalost, bolest hlavy.

Související články

Další články