Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

6 geniálních soudců, kteří potrestali kriminálníky pomocí jejich vlastních zločinů!

Shena si podobný čin už do příště určitě rozmyslí!
+ Další fotografie
Oko za oko a zub za zub? Přesně tímhle heslem se řídilo následujících 6 soudců a dali zločincům pocítit, jaké je být na druhé straně jejich činů.

1. Jen chléb a vodu!

Melissa Dawn Sweeney týrala několik koní tím, že jim nedávala najíst ani napít. První tři dny jejího pobytu ve vězení proto musela jíst jen chléb a pít pouze vodu. V její cele pak byly povinně rozvěšeny fotografie jejích zubožených zvířat.

2. Ať to všichni vědí!

Pokaždé, když Shena Hardin potkala na silnici stojící školní autobus, tak místo zastavení vjela na chodník, šlápla na pedál a zmizela v dáli. Nakonec ji ale udal právě muž, který malé děti vozil, a soudce jí přikázal, aby po dva dny držela na místě činu tento nápis: „Jen idiot by jel po chodníku, aby se vyhnul školnímu autobusu.“

3. Pomsta na Twitteru

Fluzin Baptiste urážel dva politiky na Twitteru tak dlouho, až ho za to oba muži zažalovali. Soudce ho shledal vinným a přikázal mu napsat na sociální síť 466 omluv v průběhu 30 dní. Aby si pojistil, že Francouz tak skutečně učiní, pohrozil mu pokutou v přepočtu 2 500 korun za každý tweet, který nepošle.

4. Tak si to zkus ujít!

Victoria Bascom se nechala odvézt 48 kilometrů taxíkem a pak řidiči řekla, že prostě nezaplatí. Soudce jí dal na výběr. Buď si posedí 60 dní ve vězení a zaplatí, nebo půjde oněch 48 kilometrů pěšky a zaplatí. Victoria si vybrala druhou možnost a během dvou dnů vzdálenost skutečně ušla.

5. Pepřák není zábava!

Diamond Gaston z neznámého důvodu nastříkala pepřový sprej přímo do obličeje pokladního v rychlém občerstvení. Soudce jí dal opět na výběr. Buď 30 dní ve vězení, nebo jí oběť udělá úplně to samé přímo v soudní síni. Po počátečním výběru vězení Diamond nakonec souhlasila se sprejem a byla pořádně překvapená, když zjistila, že se jedná jenom o vodu.

6. Buď sám bezdomovcem

Zaměstnanec Armády spásy Nathen Smith byl přistižen při krádeži peněz ze sbírky na pomoc bezdomovcům. Celkem ukradl v přepočtu asi šest a půl tisíce korun. Soudce mu proto přikázal, aby jednu noc strávil na ulici.

Mohlo by vás zajímat

Další články