Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

6 fotek zachycujících ducha, u kterých nebyl použit Photoshop: Co na ně říkáte?

Pro babičku si den před její smrtí přišel dědeček.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Kdoví, zda opravdu existuje posmrtný život, jisté ale je, že některé věci nevysvětlíte. Tyhle fotografie jsou tak staré, že je mohl těžko někdo upravit na počítači.

Duch na schodišti

V roce 1966 vysloužilý kněz Ralph Hardy pořídil snímek točitého schodiště v národním námořním muzeu v Greenwichi v Anglii. Po vyvolání filmu se dost divil, co že mu to vlezlo do záběru.

Muž v autě

Fotografie pochází z roku 1959. Mabel Chinnery tenkrát vyfotografovala svého muže sedícího v autě. Nebyl v něm ale sám.

Toys ‚R‘ Us

The Toys ‚R‘ Us jsou světově známou firmou vyrábějící hračky. Tahle fotka je z natáčení reklamy na tyto hračky. Duchové jsou evidentně hraví.

Duch dědečka

Denise Russell fotografoval svou babičku den před její smrtí. Když si posléze fotografii nechal vyvolat, zjistil, že si pro babičku zřejmě přišel její manžel, který zemřel v roce 1984. Psal se rok 1997.

Nejznámější fotka ducha

Ta byla pořízena v roce 1936 Hubertem Provandem na schodišti v Reynham Hall v Norfolku, v Anglii. Pravděpodobně se jedná o někdejší majitelku domu, lady Dorothy Townsend.

Mrtvé děťátko

Paní Andrews si chtěla vyfotit hrobeček své dcerky, která zemřela ve svých sedmnácti letech. Na fotografii se poté objevilo malé dítě, které vypadalo přesně jako dcerka, když byla ještě batole. Snímek je z roku 1946 a byl pořízen na hřbitově v Queenslandu v Austrálii.

Související články

Další články