Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

6 důkazů, že Halině Pawlowské každý čučí na prsa! Jsou tak obří, že nikdo neodolá!

Jakub Kohák se neudržel a šel na to zpříma.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Někomu trvá roky, aby si v šoubyznysu utvořil jméno, a někomu prostě stačí, aby byl takový, jaký je. Ideálním příkladem je Halina Pawlowská (59), která je prostě tlustá, stejně jako většina tohoto národa, jenomže je v branži momentálně jediná úspěšná tělnatá žena, protože ty ostatní by se raději samy shodily ze skály, jenom aby nepřibraly deko, a je na ni zkrátka vidět.

Také má jméno, které u nás není běžné, a proto si někteří musí dávat umělecká jména, aby si je veřejnost zapamatovala. Halina nemusí ani tohle, protože má jméno a příjmení díky tomu, odkud pochází, pro Česko netypické. Takže tahle holka má „zadarmo“ všechny předpoklady pro to být celebritou a ona jí je, navíc je i osobností, píše knihy, scénáře, do časopisů a teď i vaří v televizi.

Kdo z celebrit to má, stačí se podívat, jak spousta z nich přebíhá z jedné stanice do druhé, pokaždé, jen co jim zruší pořad. No a protože má Halina zmáknutý i styling, vidíte ji hlavně v černých jednolitých šatech s velkým výstřihem, z něhož se dmou její obří ňadra. Na křtu její poslední knihy tak nebyl snad jediný host, který by se jí do něj nedíval. Přesvědčte se v galerii sami.

Související články

Další články