Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

580 000 lidí sleduje na Instagramu tohoto chlapíka. Důvod vám vžene slzičky do očí

Tenhle chlapík je hitem na Instagramu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Michael Worthington (29) je pohodář z amerického Dallasu, kterého prostřednictvím Instagramu sleduje neuvěřitelných 580 tisíc fanoušků. Co je na Michaelovi tak úžasného?

Jasně, o Michalea tu zase tolik nejde. Hvězdou Instagramu se stal proto, že se stará o čtyřletou dceru Asii. Matka od nich odešla a on jí dnes dává všechno. Spolu tvoří dokonalou dvojku a lidi je neskutečně žerou. 580 000 fanoušků na Instagramu opravdu nemá každý.

Michael nejprve začal svou dceru fotit, když jí každý den dělal účes. A fanoušci začali rychle přibývat. Dnes jich je na instagramovém účtu Icemikeloveasia více než půl milionu. A táta Mike sem dává různé fotky, které ukazují, jak s malou dcerou tak nějak jdou životem.

Na Instagramu najdete obyčejné fotky z každodenního života. Na jednom snímku táta fouká na dětskou bolístku, na dalším Mike zachytil svou dceru, když poprvé viděla oceán. Zajímavé jsou také fotky, kdy tatínek malé princezně poprvé ukázal triky s lakem na nehty.

„Já miluju ji a ona miluje mě. Ale tenhle účet není jen o lásce mezi tátou a jeho dcerou. Čím více fotek jsem nahrál, tím více mi lidé psali, že je inspiruji. Že také na své dítě třeba zůstali sami a tohle jim dává sílu,“ vypráví dnes Mike.

Táta Mike a jeho maličká dcera Asia jsou prostě parťáci, kterým to spolu parádně jde. Nejen na Instagramu.

Související články

Další články