Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

50 odstínů svobody: V kině se našla jedna mokrá cuketa! RECEPT, JAK NA TO!

+ Dalších 15 fotografií
V kinech jede na plné pecky masochistická sága. 50 odstínů svobody je posledním (doufáme, že fakt posledním) dílem trilogie o zvráceném (ehmmm) vztahu mezi lidmi, které hrají Jamie Dornan (35) a Dakota Johnson (28).

Asi tak nějak všichni vědí, že příběh je o flirtu a sexuálních hrátkách mezi miliardářem Christianem Greyem a jednou vyplašenou paní, která se ve filmu jmenuje Anička. Nejde o sadistický film, je to spíše pro filmové masochisty. Film jsme opravdu viděli a pointu vám prozrazovat nebudeme. Žádná není.

"Dobré ráno, manželko."

"Dobré ráno, manželi."

"Chceš si hrát."

"Měla bych zlobit častěji."

To jsou některé z kultovních dialogů, které dnes jistě rozpalují i české domácnosti mezi tím, než vaše stará osmaží karbanátky a udělá s dětmi úkoly na druhý den.

Když v kinech běžel první díl trilogie, tak se pod sedačkami našlo pár okurek a mrkví. Byly mokré a některé zlomené - psali jsme o tom tady a také trochu zde Prostě v kinech se odehrávaly velké masturbační orgie Nikdo dnes neřeší, zda tato zpráva nebyla jen kvalitní marketingovou vějičkou, kterou do éteru vypustili producenti.

Po odvysílání posledního dílu se v jednom českém kině našla mokrá okurka. Nemůžeme zprávu ověřit, nikdo k tomu nechce sdělovat bližší informace. Proslýchá se, že cuketou praštil partner partnerku, protože ho ukecala, že to bude lepší než sledovat doma zápas Tottenham versus Arsenal.

Recept na obalovanou cuketu:

Nejprve si cuketu pořádně oloupeme. Odkrojíme oba dva konce, nejsou dobré. Cuketu nakrájíme na cca centimetrová kolečka. Kolečka posolíme. Můžeme i pepřit nebo dát papriku. Cuketa za deset minut pustí vodu. Je to mokrý prevít. Tak ji ještě osušíme, aby se lépe smažila. Obalíme v klasickém trojobalu - mouka, vejce, strouhanka. Smažíme na pánvi na dobrém oleji. Kdo není vegan, dá si pod cuketu sádlo. Podáváme k nějakému dobrému filmu jako chuťovku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy