Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

50 odstínů šedi: Jak vypadala malá Dakota, která se nechává bičovat od Christiana Greye?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Jmenuje se Dakota Johnson a měl by se z ní v následujících týdnech a měsících stát globální sex symbol. To by si ale hodně lidí nesmělo myslet, že 50 odstínů šedi, ve kterých hraje, je nejtrapnější film století.

Dakota má naprosto exkluzivní herecké geny, je dcerou herců Melanie Griffith a Dona Johnsona. Její babičkou je slavná herečka ze sedmdesátých let Tippi Hedren, která hrála například v hororu Ptáci Alfreda Hitchcocka.

Páni, chtělo by se křičet. To by si ale za svou největší roli nesměla vybrat Anastasii Steel ve skoro pornu, které vzniklo původně jako blogísek jedné britské hospodyně, která ho nakonec vydala pod pseudonymem E. L. James.

Dakotě je asi jasné, že to není role, za kterou by ji měla její herecká rodina plácat po zádech. Sama totiž na otázku, zda by chtěla, aby ji rodiče v tomto filmu viděli, odpověděla: „Myslím, že ne. Kdyby oni hráli v takovém filmu, já bych to vidět nechtěla.“

Tomu se ani moc nedivíme. Když vám z dcery vyroste nádherná nadaná mladá žena, která se rozhodne zahrát si v TOMHLE.

Související články

Další články