Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak zneškodnit svoji sokyni

Zneškodněte svou sokyni. Zvládnete to!
Ženy mají talent včas vycítit, že je ohrožuje jiná žena a jelikož jsou dobré manipulátorky, dokáží svoji sokyni pomocí muže včas odstranit. Mnohdy se ale může stát, že si ohrožená žena skutečně neví rady. V tu chvíli nastupujeme my. Máme pro vás totiž 5 způsobů, jak svoji sokyni dostat do bezpečné vzdálenosti od vašeho milého.

Pokud máte pocit, že se kolem vašeho protějšku pohybuje jiná žena, buďte si jista, že ji zneškodníte raz dva. Za předpokladu, že tomu tak skutečně je a váš manžel denně flirtuje se svou sekretářkou, má pro to asi nějaký důvod. Pracujte na tom, aby ho neměl a buďte tak sexy, jako nikdy předtím. Běžte ke kadeřníkovi a na kosmetiku. Nezapomeňte si nakoupit nové oblečení. Výstřih je povinnost! Pak už se vašemu partnerovi nebude chtít tlachat o sešívačkách a dá přednost vám.

Zjistěte si, o koho jde a znepříjemněte jí život. Nejdřív jen tak pomaloučku, polehoučku. Už teď jste víc sexy než ona, ale proč by nemohla být ještě ošklivější. Až přijdete za mužem do práce, vyžvýkanou žvýkačku místo do koše hoďte jí do vlasů. Do konce směny bude mít o práci postaráno. Případně jí můžete vylít jogurt do kabelky. Proč ne.

Vyrvěte své kamarádce trošku vlasů. Konec konců, třeba vám je ráda i dá. Následně je narafičte manželovi ledabyle po oblečení, tak si bude vaše sokyně myslet, že je v tom ještě někdo třetí. Nařkne vašeho partnera, že flirtuje se všemi a nechá ho být. Chce přece někoho perspektivního.

Buďte v posteli jako šelma a pořádně ho sveďte. Možná na to poslední dobou nebyl až tak zvyklý, o to mileji ho to překvapí. Sexy spodní prádlo už jste si přece nakoupila, takže show může začít. Není na škodu si před sexem natrénovat různé role. Bude mít určitě rád nevinnou školačku i drsnou učitelku.

Pokud váš boj o přízeň vašeho milého trvá již dlouho, sejděte se se svou sokyní. A u kafíčka z ní vymlaťte, o co že jí to vlastně jde. Třeba z ní dostanete více informací, než jste čekala a následně budete vědět daleko lépe, jak danou situaci řešit.

Mohlo by vás zajímat

Další články