Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 zoufalců českého šoubyznysu, na které se chystá mediální smrt: Čerstvá Miss je jasná! A zbytek?

Mediální smrt nechodí po lidech, ale po nulách.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další fotografie

Mediální smrt znamená stav, kdy už o vás nepíšou, a to ani pod mimořádným tlakem píár agentur. Kterých pět „celebrit“ je mu aktuálně nejblíže?

Kamil Bartošek (28)

Kdysi platil za talentovanou hvězdičku internetové televize Stream, kde pod nickem KAZMA provozoval úspěšně sledovanou show. Dnes jeho čísla sledovanosti porážejí všechny hlavní show Streamu a o Kamilovi se psalo naposledy v souvislosti s jeho chozením s Kateřinou Kristelovou (34). Od rozchodu s ní už o něm nikdo neslyšel, bulvár jeho osoba nezajímá a nikoho jiného taky moc ne, tedy krom obsluhy pražského baru James Dean, kam večer co večer chodí vyprávět mladým děvčatům o tom, jak je slavný, a prý ho sem tam ještě nějaká (za úplatu v podobě drinku) poslouchá. Pokud se okamžitě neprobere, je do léta po něm.

Gabriela Franková (20)

Čerstvá Česká Miss má velkou podporu v rodině, která jí zaplatila facebookovou kampaň a pomáhá jí s rozjezdem hostesingové agentury, ale Franková je mimořádně nevýrazná a nezajímavá a už teď neví její jméno polovina lidí, co jejímu vítězství přihlížela přímo v sále. Těžko říct, proč nakonec vyhrála, pravda ale je, že nepatřila ani do užšího výběru favoritek, a když připočteme, že má ještě trapně přítele a svoje velká prsa nesmí odhalovat, dožije se Franková další Miss mediálně jen díky masivní podpoře marketingu Míši Bakala (42), pak bude po ní, ale technicky je tahle nejméně zajímavá Miss historie vyřízená už teď.

Nikol Moravcová (26)

Jako jediná z mrtvol si nemá na co stěžovat, protože už tak její politováníhodná „kariéra“ trvala o tři roky déle, než měla. Afektovaná modelka, které někdo nakukal, že má na víc, tři roky opruzovala na mejdanech, zahlcovala Instagram a tak dlouho předstírala, že je celebrita, až tomuto bludu sama uvěřila a začala se podle něj chovat. Dnes už je snad ve fázi, kdy po boku nějakého bohatého blba pomalu přechází do programu „zelená vdova“, a nereálné ambice ji snad odpustili, i když před Nikol je potřeba být pořád ve střehu.

David Bisek (26)

Zoufalý finalista Hlasu ČeskoSlovenska David Bisek chvíli zkoušel mediálně využít svůj podivný look mongoloidního mimozemšťana, ale pak to šlo stejně všechno do kopru. Dnes už zafunguje, jen když se vyfotí s Kate Zemanovou (20) nebo ho soused zmlátí tyčí, Bisek se nechá ošetřit a zavolá si na to do Mariánských Lázní deník Blesk. No jo, ale co příště? Bude ho někdo muset doopravdy přizabít, nebo si začne šlehat heroin? Nic jiného už mu totiž mediálně nepomůže.

Eva Jeníčková (49)

Vendulka z Básníků žila dlouho v USA, odkud se před třemi lety vrátila plná historek o neexistující kariéře za mořem. Tady natočila superpropadák Sněženky a machři 2, omylem se spustila s režisérem filmu Viktorem Taušem (40), netuše, že další hrůzu už ho (vyjma Klaunů, kde si Jeníčková „náhodou“ zahrála) nikdo natočit nenechá, a druhým rokem chodí na večírky vydávat se za celebritu. Kromě pár zoufalých kolegů, které občas donutí napsat, jak na sobě strašlivě maká a Divadla Ungelt (?), už o ni nikdo zájem nemá a během několika měsíců by si pro ni snad měla definitivně dojít mediální smrt, a to, ruku na srdce, s pořádným zpožděním.

Související články

Další články