Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

5 zaručených rad, jak ovládnout chlapa!

Zkroťte si ho.
Myslela jste si, že nejde svého miláčka ovládnout? To jste na velkém omylu, každý chlap se dá zkrotit a nasměrovat na naši vlnu. Musí se to ovšem dělat nenásilnou formou a hlavně nenápadně. My pro vás máme 5 zaručených rad, jak ovládnete každého chlapa.

Našla jste si svého prince, ovšem je na něm ještě dost co zdokonalovat? Nátlakem nedocílíte ničeho, a tak buďte v klidu a krůček po krůčku si toho svého miláčka kroťte. Postačíte si s těmito 5 radami.

1. Dobré jídlo

Pokud chcete o něčem přesvědčit muže, neexistuje lehčí způsob než mu naservírovat plný talíř. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem, a tak se vám váš milý bude zpracovávat s plným břichem mnohem líp než na lačno. Přichystejte mu jeho oblíbené jídlo a s převýchovou se může začít.

2. Postelová show

Nebojte se stát se tak trochu prodejnou děvkou a splnit svému partnerovi každé jeho erotické přání. Uspořádejte mu překvapení v podobě striptýzu nebo mu dovolte vyzkoušet něco nového. Uvidíte, že po tom, co mu uděláte tento drobný ústupek, který se může nakonec líbit i vám, bude váš muž krotký jako beránek.

3. Pochopení

Dávejte svému muži neustále najevo, že ho chápete, dodáte mu tím potřebné sebevědomí. Přesto s ním budete moci otáčet, jak se vám bude chtít. Nikdy mu nesmíte dát najevo, že s jeho geniálními nápady nesouhlasíte, protože pak se akorát zablokuje a bude po změnách.

4. Správné načasování

I na změny existuje to správné načasování. Všechny změny prostě nejdou dělat hned, a tak si vše dobře promyslete a načasujte. Rozhodně nevychovávejte svého chlapa, když mu zrovna dávají fotbal v televizi nebo když pospíchá na poradu. Vždy se snažte miláčka vychovávat v jeho dobrém naladění.

5. Žádný nátlak

Rozhodně chlapa nestavte do stresové situace, protože žádným nátlakem ničeho nedocílíte. Musíte být pořád za tu hodnou ženušku, která to s ním myslí dobře a ke které si dříve nebo později začne sám chodit pro rady. Takže křik a hádky si nechte pro někoho jiného.

Mohlo by vás zajímat

Další články