I slavným se stávají trapasy, jež by raději vymazali ze svého života. Pojďme si připomenout pět z nich.

1. Emma Smetana (26)

Moderátorka TV Nova se snaží dělat charitu, ale poslední angažovanost se jí opravdu nepovedla. Na akci Podejme ruku Ukrajině přinesla do dražby tak obnošené boty, že by se do nich styděl nasunout nohu i bezdomovec. Sešmajdané balerínky s nechutně zašpiněným vnitřkem prý patřily mezi Emminy nejoblíbenější. Kam tahle jinak prý chytrá holka dala mozek, když vybírala, co na charitu vezme, nikdo nechápe…

2. Petra Faltýnová (36)

Modelka udělala velkou chybu, když přijala pozvání do Show Jana Krause. Během svého vystoupení mluvila z cesty, říkala nahlas věci, které se ve společnosti nevyslovují. Na její vystoupení produkce pořadu ani samotný moderátor Jan Kraus (61) dodnes nezapomněli.

3. Martin Písařík (35)

Herec, který se realizuje i jako hudebník, zřejmě přepnul svůj mozek do režimu off, protože jak jinak si vysvětlit, že se na akci plné bulvárních novinářů opil a s nadrženou servírkou podváděl svou partnerku, která mu pár týdnů předtím porodila syna.

4. Sandra Nováková (32)

Oblíbená herečka si před odchodem na večerní party přepudrovala obličej transparentním pudrem a když na ni při příchodu mířily blesky fotoaparátů, vypadala na výsledných snímcích jako panda.

5 . Andrea Verešová (34)

Modelka si potrpí na sexy oblečení a když si jednou vyšla do společnosti v šatech s ultravysokým rozparkem, při pózování si jaksi nevšimla, že část sukně odhalila rozkrok. Ještě že modelka nebyla naostro.