Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, které ze svatby Táničky Kuchařové a Ondřeje B. Gregora udělaly TRAPÁRNU ROKU

Táňa se chovala jako hollywoodská star.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Měla to být svatba roku, ale rozmazlená Tánička Kuchařová (28) a její vyvolený Ondřej B. Gregor (33) trochu víc přestřelili. Z celé slávy se stal takový tyátr, že se tomu ještě teď směje celá republika. Co všechno tyhle "hvězdné celebrity" nevychytaly a bylo přes čáru?

Jejich svatba připomínala svými bezpečnostními opatřeními svatbu Angeliny Jolie a Brada Pitta. A to by s tím tyhle světoznámé hvězdy dělaly menší obstrukce než Táňa s Ondrou, kteří to celé vygradovali do extrémů. Tohle se jim fakt nepovedlo a teď si můžou rvát vlasy, jak se jim všichni kvůli tomu smějí. Co všechno na tom cirkusu bylo špatně?

1. Utajení jako ze špionážního filmu

Samozřejmě že každý má právo na soukromí. Ale kdyby si dali záležet na tom, aby vše bylo v tom největším utajení, tak určitě před Strahovským klášterem novináři nestepují od osmi ráno. Přitom sami svatebčani se místo dozvěděli až hodinu před svatbou, tudíž v deset. Spíš s tím dělali jen takové tajnosti, aby zvýšili svou cenu a noviny se o ně porvaly.

2. Ochranka jako pro prezidenta

Tolik bodyguardů snad nemá ani americký prezident Barack Obama. Takovou ochranku jim mohla závidět i naše hlava státu Miloš Zeman, ale oni si prostě asi řekli, že když jsou ty hvězdy první velikosti, tak se nechají inspirovat Hollywoodem a najmou co nejvíc hlídačů v oblecích a černých brýlích. Jenže to nakonec celé vypadalo spíš jak z nepovedené komedie a novomanželé jen ukázali, že prostě za každou cenu musí být výstřední.

3. Manévry

Celková organizace svatby byla tak trochu kolotočářská. Hlavně aby všechny limuzíny měly co nejčernější skla, protože Tánička tam nechce být vidět. Už jen to, že ženich přijel o hodinu dříve a pak nevěsta dělala cavyky s výstupem z auta a čekání nejen Ondry, ale i všech svatebčanů prodlužovala… Ona je přece ta Miss World, ona si může dovolit nechat všechny čekat. Dokonce v jednu chvíli chtěla odjet i pryč. Nakonec vystoupila, ale bodyguardi všem zatarasili cestu deštníky, aby náhodou Táničku nikdo nevykoukal.

4. Jaké mají teď teda příjmení?

Další dost zbytečný přešlap vedle byl v tom, že ani máma samotného ženicha nevěděla, jak se teď novomanželé budou jmenovat, jestli Gregorovi, Kuchařovi, Gregor Kuchařovi či Brzo-Gregorovi nebo jak, sakra. Asi je to cennější než státní tajemství a víc tajuplné než hrad v Karpatech.

5. Příprava outfitů

Když vám někdo hodinu před obřadem teprve řekne, kam vlastně pojedete a kolik máte času na přípravu, tak je jasné, že toho moc nestihnete a budete vypadat tak trochu jako od kolotočů. Ale to byl možná záměr, aby náhodou někdo nevypadal lépe než nevěsta, která nesnese, aby byl někdo jiný středem pozornosti.

Jestli budou někdy plánovat ještě svatbu, tak snad se Brzogregorovi poučili ze svých chyb a nebudou ze života a soukromí dělat takové divadlo.

Související články

Další články