Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 věcí, které se po svatbě prostě změní! Stane se z vás prostitutka i kuchařka v jednom!

Zdroj: profimedia
Pokud stále žijete v tom snu, že se po svatbě přece nic nezmění a manželství vás nijak nezmění, jste na omylu. Takže jestli se chystáte před oltář, měla byste si uvědomit pár zásadních věcí. Vaření a nudný sex jsou prostě součástí každého vztahu.

Víte, kterým rolím se po svatbě rozhodně nevyhnete? Nebudeme vás dlouho napínat. Je jich 5 a jsou jednoduše strašné! Pokud jste si opravdu myslela, že i po svatbě bude váš vztah plný romantiky, každodenních večeří v těch nejlepších restaurací a hlavně žádných starostí, radši před ten oltář ani nechoďte. Jestli jste stále přesvědčená, že jste na vše připravená, zvykněte si na těchto 5 podob

1. Kuchařka

Od manželky se tak nějak očekává, že to v kuchyni bude zvládat na výbornou. Vždyť se taky ne nadarmo říká, že láska prochází žaludkem. Podle toho, jak vám to v kuchyni půjde, se bude odvíjet i váš vztah. Takže i když se vám nebude chtít, i když nebudete mít inspiraci nebo sílu, muž bude očekávat teplou véču.

2. Prostitutka

Bohužel, i sex se postupem času zhoršuje Jestli jste byla zvyklá na nespoutanou vášeň, začněte si zvykat na to, že si pro milování vymezíte jen jeden den v týdnu, na který se zprvu budete těšit jak na Vánoce a postupem času se stane povinností. Bohužel, i když se vám nebude zrovna chtít, budete si to muset odhekat.

3. Pečovatelka

Vařením vaše povinnosti rozhodně nekončí. Ovládat budete muset i praní, žehlení, uklízení, masáže, psychologické rozpravy a mnoho dalších disciplín. Váš manžel od vás očekává prvotřídní péči a je nepřípustné, aby si manželka s něčím nevěděla rady.

4. Sekretářka

Vše, co bude v rodině potřeba zařídit, bude více méně na vás. Také taková ta neatraktivní práce, jako zakládání účtů, faktur, dokumentů, je samozřejmě na vás. Vybírání dovolené? Taky vaše práce A zařizování školy a školky? Ano, taky je to na vás!

5. Maminka

Jedné maminky se zbavil a druhou si právě vzal za ženu. Jste na to opravdu připravená? Budete se o něj muset starat jako o miminko, a když mu to vyčtete, bude velký problém

Související články

Další články