Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 věcí, které se hysteričtí Slováci nikdy nesmějí dozvědět o MS v hokeji do 20 let!

Češi po výhře s Rusy už vědí, že jsou ve čtvrtfinále a že mohou
klidně pustit zápas somárům z východu, protože mají splněno.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Bídou těžce zkoušené Slovensko má zase z čeho být vydřené. Jeho hokejoví junioři (?) včera porazili Čehúny a chudý bratr z východu nemluví o ničem jiném. Přejeme mu to a apelujeme na všechny dobré lidi, hlavně neříkejte Slovákům toto:

1. O hokejovém MS do 20 let nikdo nic neví

Málo sledovaný šampionát se hraje spíše pro hokejové agenty a bulvár než pro fanoušky. Proto ten šílený termín a poloprázdné haly. Akce nikoho nezajímá, Češi si jí všimli, až když hrozila ostuda, pak sledovali zápas s Ruskem a prohrané čtvrtfinále berou jako odvrácení pohromy a celkem pěkný výsledek a dál se věnují debatám o pivu. Slováci si šampionátu všimli až před zápasem s Čechy a teď jsou na větvi z výhry, která nic neznamená a celý svět ji má na salámu, hihi.

2. Slováci nemají na akci žádné hvězdy a Godla je kašpar

Slovenský mančaft nehraje špatně, ale žádnou výraznou individualitu ve svém středu nemá… Zato pitomců by se našlo. Podobně jako fotbalista Marek Hamšík, který dostal hodně talentu výměnou za IQ pod hranicí měřitelnosti, devatenáctiletý slovenský brankář Godla, který ještě nic nedokázal a vypadá zatím tak na průměr slovenské extraligy, se zbláznil a poté, co mu bezzubí Češi nedokázali dát gól, začal sebevědomě prohlašovat cosi o tom, že Slováci porazí i Kanadu, a další kraviny, zatímco v reálu proti Kanadě uvidíme zřejmě v akci oba slovenské brankáře.

3. Výhra Slováků nad Čechy zajímá méně lidí než vodní pólo

Lednímu hokeji se na vážno věnuje asi tak osm národů na světě, vrcholných akcí je v něm moc, a tak nějaké mistrovství světa juniorů, respektive jeho čtvrtfinále a semifinále, prokazatelně zajímá méně lidí, než bude sledovat výsledky Mistrovství světa juniorů ve vodním pólu, které se hraje v srpnu v Mexiku.

4. O prohře se Slováky neví Češi

Asi nejhorší zpráva pro nacionalistické hysterky ze Slovenska. Když se zeptáte na chodníku v Praze na Václaváku deseti náhodných kolemjdoucích na hokej se Slovenskem, budou si pamatovat jen to, že jsme pokaždé vyhráli a Slováci na MS v Bratislavě nepostoupili ze skupiny, což byla děsná bžunda, ale že jsme s nimi hráli v noci na MS dvacítek, bude vědět tak jeden, zatímco celé Slovensko nemluví od včerejška o ničem jiném v domnění, že jeho chlapci něco dokázali.

5. Mladí Slováci nic nedokázali, i kdyby to vyhráli

Když chytrák Godla vypráví, že výhra nad Čechy je „pro tak malou zemi velký úspěch“, musí být zřejmě ještě mimo z toho, že se viděl chvilku v televizi. Nejen, že to žádný úspěch není a nikoho to nezajímá, stejně jako jeho ubohá hokejová existence, ale už padesát metrů za hranicemi Polska a Maďarska by bylo každému fuk i to, že Slováci celou akci vyhráli. Celé to mistrovství je dobré tak na to, že Slováci na chvilku zapomenou na to, že hryžou kůru ze stromů, nemají spočítané Romy a byli, jsou a budou jen legrační chudí příbuzní.

Jo, a gratulujeme :-)

Související články

Další články